Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Żyrafa Ola Zestaw Przedszkolaka Przygotowanie Przedszkolne 6-latki. OOP

W magazynie
SKU
9788380637221
SKU 9788380637221
Wydawnictwo LektorKlett
Autor Praca Zbiorowa
Data Wydania 2018
Oprawa Pudełko
Format 320 x 240
Nasza cena 116,09 zł Normalna cena 129,00 zł

"Żyrafa Ola i przyjaciele" to nowoczesny kurs przygotowujący sześciolatki do kolejnego etapu nauczania. Jest wynikiem pracy międzynarodowego zespołu autorskiego, w którym wiodącą rolę odegrali metodycy z całej Polski, doświadczone nauczycielki wychowania przedszkolnego, doradcy metodyczni oraz psycholog dziecięcy.

1. Korzystając z naszego kursu, zapewnisz przedszkolakowi wszystko, co jest mu potrzebne „Żyrafa Ola i przyjaciele” jest pakietem składającym się z czterech tomów kart pracy, diagnozy przedszkolnej oraz zestawu wycinanek. Każda karta pracy, czyli pojedyncza kartka kursu dla przedszkolaków, zawiera materiał na jeden dzień zajęć. Praktyczne opakowanie ułatwi Ci organizację zajęć, bo każde dziecko zawsze odnajdzie potrzebny materiał, a dodatkowo możesz w nim bezpiecznie zdeponować materiały dydaktyczne na czas np. zabaw ruchowych.

2. Skorzystasz z kursu z optymalnie dobraną ilością materiału

Zarówno Ty, jak i przedszkolak otrzymujecie ilość materiału edukacyjnego, która idealnie wpasowuje się w rozkład dni w roku, możliwości percepcyjne dzieci, ich zdolności poznawcze oraz obowiązujący program nauczania. 175 kart pracy, które przygotowaliśmy, to ilość materiału, która idealnie wpasowuje się w rozkład roku szkolnego!

3. Zaproponuj małym rączkom duże usprawnienie

Karty zebrane są w skoroszyt oprawiony spiralą, dzięki czemu przedszkolakom łatwiej wypełnia się ćwiczenia grafomotoryczne. Strony mogą również zostać wydarte bez szkody dla trwałości publikacji i rozdane dzieciom, a następnie przechowywane w teczce lub udostępnione rodzicom czy opiekunom.

4. Wprowadzaj dzieci w świat od ogółu do szczegółu Kurs podzielony jest na obszary tematyczne bliskie przedszkolakom, z których każdy wypełnia jeden tydzień pracy – od poniedziałku do piątku.

Wiodąca tematyka tygodnia podzielona jest na mniejsze tematy, przewidziane do realizacji w jednym dniu, a powiązane z tematyką danego tygodnia.

5. Organizujesz ciekawe zajęcia, bo codziennie uczysz czegoś innego

Każdy dzień tygodnia ma swoją specyfikę merytoryczną – poniedziałek to m.in. zajęcia z zakresu przygotowania do nauki czytania i pisania, wtorek – zajęcia z zakresu pojęć matematycznych, środa to zajęcia przyrodnicze, czwartek – zajęcia umuzykalniające, a piątek – zajęcia z zakresu mowy i myślenia i zajęcia plastyczno-konstrukcyjne.

Więcej informacji
SKU 9788380637221
Wydawnictwo LektorKlett
Autor Praca Zbiorowa
Data Wydania 2018
Oprawa Pudełko
Format 320 x 240
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Żyrafa Ola Zestaw Przedszkolaka Przygotowanie Przedszkolne 6-latki. OOP
Twoja ocena