Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Zdasz To. Egzamin Ósmoklasisty. Język Polski. Repetytorium

W magazynie
SKU
9788302179754
SKU 9788302179754
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor \
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 264
Format 170 x 240
Nasza cena 31,35 zł Normalna cena 36,90 zł
Egzamin ósmoklasisty. Język polski. Repetytorium. ZDASZ.TO jest publikacją przeznaczoną dla uczniów szkoły podstawowej potrzebujących całościowego powtórzenia materiału przed egzaminem ósmoklasisty.

Repetytorium pomaga powtórzyć treści z klas 4–8, przećwiczyć zadania typu egzaminacyjnego oraz oswoić się z formułą egzaminu dzięki przykładowemu arkuszowi przygotowanemu na podstawie wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zawartych w Informatorze o egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego od roku szkolnego 2018/2019.

Materiały można wykorzystywać na lekcjach, w domu i na zajęciach dodatkowych.

Publikacja zawiera:
- Blisko 250 zadań typu egzaminacyjnego – po każdym rozdziale zamieszczono zestaw 8 zadań, które pozwalają na sprawdzenie wiedzy i umiejętności. Zarówno zadania zamknięte, jak i otwarte są tak skonstruowane, by uczeń mógł się zapoznać ze strategiami rozwiązywania zadań na egzaminie.
- Informacja zwrotna dzięki kluczowi odpowiedzi – na końcu książki znajdują się odpowiedzi do wszystkich zadań, uczeń może zatem od razu samodzielnie sprawdzić poprawność swoich rozwiązań.
- Zastosowanie wiedzy w praktyce dzięki wzorcowym interpretacjom dzieł, praktycznym wskazówkom znajdującym się m.in. w Radach dla piszących, tabelom zawierającym przydatne słownictwo oraz przykładowym fragmentom utworów.
- Skuteczne powtórzenie dzięki krótkiemu omówieniu lektur obowiązkowych dla klas 4–8 oraz wyróżnieniu najważniejszych pojęć i terminów, których znajomość jest dla ucznia obowiązkowa. Ponadto w publikacji zamieszczono przykładowy arkusz egzaminacyjny.
- Najwyższej jakości treści oraz uporządkowana struktura – o ich dobór zadbali doświadczeni autorzy wielu cenionych publikacji.
Więcej informacji
SKU 9788302179754
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor \
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 264
Format 170 x 240
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zdasz To. Egzamin Ósmoklasisty. Język Polski. Repetytorium
Twoja ocena