Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Zdasz To. Egzamin Ósmoklasisty. Język Polski. Repetytorium

W magazynie
SKU
9788302179754
SKU 9788302179754
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor \
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 264
Format 170 x 240
Nasza cena 32,09 zł Normalna cena 36,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Egzamin ósmoklasisty. Język polski. Repetytorium. ZDASZ.TO jest publikacją przeznaczoną dla uczniów szkoły podstawowej potrzebujących całościowego powtórzenia materiału przed egzaminem ósmoklasisty.

Repetytorium pomaga powtórzyć treści z klas 4–8, przećwiczyć zadania typu egzaminacyjnego oraz oswoić się z formułą egzaminu dzięki przykładowemu arkuszowi przygotowanemu na podstawie wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zawartych w Informatorze o egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego od roku szkolnego 2018/2019.

Materiały można wykorzystywać na lekcjach, w domu i na zajęciach dodatkowych.

Publikacja zawiera:
- Blisko 250 zadań typu egzaminacyjnego – po każdym rozdziale zamieszczono zestaw 8 zadań, które pozwalają na sprawdzenie wiedzy i umiejętności. Zarówno zadania zamknięte, jak i otwarte są tak skonstruowane, by uczeń mógł się zapoznać ze strategiami rozwiązywania zadań na egzaminie.
- Informacja zwrotna dzięki kluczowi odpowiedzi – na końcu książki znajdują się odpowiedzi do wszystkich zadań, uczeń może zatem od razu samodzielnie sprawdzić poprawność swoich rozwiązań.
- Zastosowanie wiedzy w praktyce dzięki wzorcowym interpretacjom dzieł, praktycznym wskazówkom znajdującym się m.in. w Radach dla piszących, tabelom zawierającym przydatne słownictwo oraz przykładowym fragmentom utworów.
- Skuteczne powtórzenie dzięki krótkiemu omówieniu lektur obowiązkowych dla klas 4–8 oraz wyróżnieniu najważniejszych pojęć i terminów, których znajomość jest dla ucznia obowiązkowa. Ponadto w publikacji zamieszczono przykładowy arkusz egzaminacyjny.
- Najwyższej jakości treści oraz uporządkowana struktura – o ich dobór zadbali doświadczeni autorzy wielu cenionych publikacji.
Więcej informacji
SKU 9788302179754
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor \
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 264
Format 170 x 240
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zdasz To. Egzamin Ósmoklasisty. Język Polski. Repetytorium
Twoja ocena