Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Zaklinaczka Dzieci. Jak Rozwiązywać Problemy Wychowawcze

W magazynie
SKU
9788328329850
SKU 9788328329850
Wydawnictwo Helion
Autor Melinda Blau, Tracy Hogg
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 408
Format 175 x 240
Nasza cena 33,12 zł Normalna cena 39,90 zł
Tracy Hogg znana jest w Stanach Zjednoczonych z popularnych programów na temat skutecznego i pełnego miłości wychowania dzieci. Pomogła tysiącom rodzin w rozwiązaniu trudnych kwestii dotyczących ich brzdąców. Poznaj pomysły najznakomitszej Mamy, Babci i Niani -- i zacznij mówić w tym samym języku, co Twoja pociecha.

Nie martw się. Płacz to nic innego, jak język niemowląt, pierwszy sposób, w jaki Twoje dziecko komunikuje się ze światem. Tak właśnie wyraża swoje potrzeby, uczucia i opinie. Kiedy to zrozumiesz i dostrzeżesz je takim, jakie naprawdę jest, ułatwi to jego wychowanie nawet długo po zakończeniu okresu niemowlęcego.

Zasięgnij opinii Tracy w kwestii ustalenia stałego planu dla Twojej rodziny. Poznaj wyjątkową osobowość swojego maluszka i dostosuj do niej wszystkie działania wychowawcze.

- Zadaj sobie Dwanaście Istotnych Pytań, aby rozpoznać potencjalne problemy i zastosuj Dwanaście Zasad Rozwiązywania Problemów - prostych technik pozwalających poradzić sobie w codziennych sytuacjach.
- Spróbuj uniknąć skutków przypadkowego rodzicielstwa lub napraw je -- to konsekwencje nieprzemyślanych zachowań rodziców, które często prowadzą do takich problemów, jak kłopoty ze snem, złe nawyki żywieniowe, lęk separacyjny i ataki wściekłości.
- Bądź rodzicem PC - przytomnym i cierpliwym - który wie, jak rozpoznać najlepszy czas na nauczenie samodzielnego zasypiania, wprowadzanie butelki dzieciom karmionym piersią, uczenie samodzielnego załatwiania potrzeb fizjologicznych i radzenia sobie z innymi kwestiami rozwojowymi.
- Powstrzymuj rozszalałe emocje i dbaj o zdrowie emocjonalne dziecka - warto posiąść umiejętność rozumienia emocji i radzenia sobie z nimi.
Więcej informacji
SKU 9788328329850
Wydawnictwo Helion
Autor Melinda Blau, Tracy Hogg
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 408
Format 175 x 240
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zaklinaczka Dzieci. Jak Rozwiązywać Problemy Wychowawcze
Twoja ocena