Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Wykonywanie Robót Murarskich i Tynkarskich. Kwalifikacja BUD.12. Szkoła Ponadpodstawowa. Podręcznik do Nauki Zawodu Murarz-Tynkarz, Technik Budownictwa

W magazynie
SKU
9788302187674
SKU 9788302187674
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Mirosława Popek
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Nasza cena 44,95 zł Normalna cena 52,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Z podręcznika dowiesz się, jakie są zasady wykonywania konstrukcji murowanych. Poznasz właściwości zapraw murarskich i tynkarskich, wyrobów ceramicznych oraz innych wyrobów murowych. Nauczysz się zasad wykonywania konstrukcji murowanych, a także technik stosowanych w trakcie kładzenia tynków, ich naprawy i remontów oraz rozbiórki konstrukcji murowanych. Dowiesz się także, jak wykonać przedmiar, odbiór oraz rozliczenie prac murarskich i tynkarskich.

Liczne ilustracje pomogą ci zrozumieć zagadnienia poruszane w podręczniku, a stopień opanowania materiału sprawdzisz dzięki rozmaitym pytaniom i poleceniom umieszczonym na końcu podrozdziałów i rozdziałów.

Wykaz najważniejszych terminów i pojęć technicznych w językach polskim, angielskim i niemieckim pozwoli ci z powodzeniem przygotować się do pracy w firmach zagranicznych.
Więcej informacji
SKU 9788302187674
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Mirosława Popek
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wykonywanie Robót Murarskich i Tynkarskich. Kwalifikacja BUD.12. Szkoła Ponadpodstawowa. Podręcznik do Nauki Zawodu Murarz-Tynkarz, Technik Budownictwa
Twoja ocena