Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Wir smart 3. Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasa 6. Zeszyt ćwiczeń. Wersja podstawowa

W magazynie
SKU
9788380638792
SKU 9788380638792
Wydawnictwo LektorKlett
Autor praca zbiorowa
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 60
Format 205 x 255
23,00 zł
Wir smart to pięciotomowy kurs języka niemieckiego dla klas IV–VIII szkoły podstawowej. Wir smart jest przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego w klasie IV, jak i kontynuujących po klasach I–III szkoły podstawowej.

Realizacja treści kursu umożliwia uczniom opanowanie języka na poziomie A2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego i przystąpienie do międzynarodowych egzaminów językowych Fit in Deutsch 1 i Fit in Deutsch 2 oraz KID 1 i KID 2.

Wir smart to zarówno sprawdzone i cenione formy pracy zaprezentowane w nowej szacie graficznej, jak i nowoczesne i całkowicie nowe rozwiązania zgodne z filozofią smart:
- Trening mówienia - Wir smart kładzie szczególny nacisk na nabycie i doskonalenie umiejętności swobodnego porozumiewania się i jednocześnie zapewnia uczniom opanowanie podstaw słownictwa i gramatyki. Atutem kursu jest kształtowanie w uczniach świadomości językowej dzięki pokazaniu podobieństw i różnic miedzy językiem polskim i niemieckim.
-Autentyczny niemiecki - Wir smart to zaproszenie do poznania życia niemieckiej rodziny Malin, bohaterów kursu. Uczniowie poznają codzienność członków rodziny Malin z Augsburga i mogą ja porównać z własna rzeczywistością.
-Landeskunde - Wir smart to również kurs realioznawczy. Materiału do porównania obyczajowości polskiej z obyczajowością nie tylko Niemiec, ale również Austrii, Szwajcarii i Księstwa Liechtenstein dostarczają ciekawostki realioznawcze (DACHL-Perlen) w poszczególnych rozdziałach oraz moduł końcowy Landeskunde.

Filmowo, ciekawie i efektywnie - Wir smart to wzbogacenie lekcji o nowe elementy, takie jak:
- Filmecke – ćwiczenia na rozumienie treści filmowych w każdym rozdziale zeszytu ćwiczeń,
- DACHL-Perlen – ciekawostki realioznawcze dotyczące wszystkich krajów niemieckojęzycznych (DACHL),
- Quiz DACHL-Perlenkette – test ewaluacyjny dotyczący ciekawostek realioznawczych,
- Glossar – efektywna nauka słownictwa poprzez wzbogacenie struktury słowniczka końcowego o kolokacje (najczęstsze i preferowane związki wyrazowe) oraz pytania i odpowiedzi.
Więcej informacji
SKU 9788380638792
Wydawnictwo LektorKlett
Autor praca zbiorowa
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 60
Format 205 x 255
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wir smart 3. Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasa 6. Zeszyt ćwiczeń. Wersja podstawowa
Twoja ocena