Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Wir smart 3. Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasa 6. Smartbuch. Ćwiczenia wersja rozszerzona

W magazynie
SKU
9788380638785
SKU 9788380638785
Wydawnictwo LektorKlett
Autor Giorgio Motta, Ewa Książek-Kempa, Aleksandra Kubicka, Olga Młynarska, Katarzyna Skowska, Ewa Wieszcz
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 128
Format 205 x 255
Nasza cena 23,23 zł Normalna cena 28,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Wir smart jest przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego w klasie IV, jak i kontynuujących po klasach I–III szkoły podstawowej.

Realizacja treści kursu umożliwia uczniom opanowanie języka na poziomie A2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego i przystąpienie do międzynarodowych egzaminów językowych Fit in Deutsch 1 i Fit in Deutsch 2 oraz KID 1 i KID 2.

Wir smart to zarówno sprawdzone i cenione formy pracy zaprezentowane w nowej szacie graficznej, jak i nowoczesne i całkowicie nowe rozwiązania zgodne z filozofią smart:
- Trening mówienia - Wir smart kładzie szczególny nacisk na nabycie i doskonalenie umiejętności swobodnego porozumiewania się i jednocześnie zapewnia uczniom opanowanie podstaw słownictwa i gramatyki. Atutem kursu jest kształtowanie w uczniach świadomości językowej dzięki pokazaniu podobieństw i różnic miedzy językiem polskim i niemieckim.
- Autentyczny niemiecki - Wir smart to zaproszenie do poznania życia niemieckiej rodziny Malin, bohaterów kursu. Uczniowie poznają codzienność członków rodziny Malin z Augsburga i mogą ja porównać z własna rzeczywistością.
- Landeskunde - Wir smart to również kurs realioznawczy. Materiału do porównania obyczajowości polskiej z obyczajowością nie tylko Niemiec, ale również Austrii, Szwajcarii i Księstwa Liechtenstein dostarczają ciekawostki realioznawcze (DACHL-Perlen) w poszczególnych rozdziałach oraz moduł końcowy Landeskunde.
- Filmowo, ciekawie i efektywnie - Wir smart to wzbogacenie lekcji o nowe elementy, takie jak: Filmecke (ćwiczenia na rozumienie treści filmowych w każdym rozdziale zeszytu ćwiczeń), DACHL-Perlen (ciekawostki realioznawcze dotyczące wszystkich krajów niemieckojęzycznych), Quiz DACHL-Perlenkette (test ewaluacyjny dotyczący ciekawostek realioznawczych), Glossar (efektywna nauka słownictwa poprzez wzbogacenie struktury słowniczka końcowego o kolokacje (najczęstsze i preferowane związki wyrazowe) oraz pytania i odpowiedzi).
Więcej informacji
SKU 9788380638785
Wydawnictwo LektorKlett
Autor Giorgio Motta, Ewa Książek-Kempa, Aleksandra Kubicka, Olga Młynarska, Katarzyna Skowska, Ewa Wieszcz
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 128
Format 205 x 255
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wir smart 3. Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasa 6. Smartbuch. Ćwiczenia wersja rozszerzona
Twoja ocena