Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Wielki Multimedialny Słownik Niemiecko-Polski Polsko-Niemiecki PWN na CD

W magazynie
SKU
9788361492788
SKU 9788361492788
Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe PWN
Autor Józef Wiktorowicz, Agnieszka Frączek
Data Wydania 2010
Oprawa Pudełko
Nasza cena 159,91 zł Normalna cena 199,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Wielki multimedialny słownik niemiecko-polski polsko-niemiecki PWN został przygotowany zgodnie z najnowszymi zasadami leksykografii dwujęzycznej przez zespoły doświadczonych językoznawców we współpracy z konsultantami z ośrodków naukowych w kraju i za granicą. Słownik rejestruje zarówno nowoczesne słownictwo ogólne, jak również terminy specjalistyczne z ponad 90 dziedzin oraz nazwy własne. Odnotowuje też niespotykaną na taką skalę liczbę austriacyzmów, helwetyzmów i niemieckich wariantów regionalnych. Użytkownik znajdzie w słowniku trafne ekwiwalenty i jednoznaczne tłumaczenia, najczęstsze stałe połączenia wyrazowe, typowe konstrukcje gramatyczne zilustrowane naturalnymi przykładami użycia, a także bogaty zbiór idiomów i przysłów. Dzięki praktycznej wyszukiwarce można łatwo odnaleźć wszystkie potrzebne słowa i wyrażenia. Poruszanie się po programie jest proste i intuicyjne.

Słownik zaprojektowano, aby integrował się z kolejnymi wersjami innych wielkich słowników multimedialnych PWN (angielskim i rosyjskim). Dla użytkowników zainteresowanych jednoczesnym korzystaniem np. z dwóch słowników oznacza to ułatwienie i pracę w jednej aplikacji.

Słownik przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników – budowa haseł i zastosowany system wyszukiwania pozwalają na korzystanie ze słownika bez względu na stopień znajomości języka. Redakcja Magazynu Literackiego KSIĄŻKI przyznała w 2008 roku prof. Józefowi Wiktorowiczowi i dr Agnieszce Frączek Wyróżnienie za redakcję naukową Wielkiego słownika polsko-niemieckiego.
Więcej informacji
SKU 9788361492788
Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe PWN
Autor Józef Wiktorowicz, Agnieszka Frączek
Data Wydania 2010
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wielki Multimedialny Słownik Niemiecko-Polski Polsko-Niemiecki PWN na CD
Twoja ocena