Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Niech Żyje Król Julian. Gra Karciana

W magazynie
SKU
5900741508177
SKU 5900741508177
Wydawnictwo Phalanx Games Polska
Data Wydania 2016
Oprawa Pudełko
Nasza cena 30,36 zł Normalna cena 39,95 zł
Ilość graczy: 2 - 5 osób
Wiek graczy: od 6 lat
Czas rozgrywki: około 15 minut

Niech Żyje Król Julian to gra karciana oparta na fabule serialu animowanego, opowiadającego o losach przesympatycznego, ale zapatrzonego w siebie lemura znanego z filmów Madagaskar oraz serialu Pingwiny z Madagaskaru studia DreamWorks. W tej szybkiej grze dla 2 - 5 graczy wcielacie się w role lemurów, które przybyły na imprezę organizowaną przez Króla Juliana i biorą udział w konkursie tańca.

Z pomocą swoich wiernych kompanów: Morta i Maurice’a, Julian nauczy Was podstaw dyskotekowych wygibasów, abyście już nigdy nie musieli podpierać palm na balangach. Zwycięzcą zostanie ten z was, kto najszybciej opanuje taneczne ruchy!

Umiejętność tańca nie jest wymagana! W grze liczy się zręczność i szybkie oko. Każdy z graczy otrzyma karty, których musi się jak najszybciej pozbyć podczas gry. W tym celu będziecie rzucać kostkami Instrukcji Tanecznych i jak najszybciej zagrywać karty Tańca pasujące do wyników na kostkach. Gracz, który pierwszy pozbędzie się wszystkich swoich kart, zostanie zwycięzcą.

Gra ma bardzo proste zasady, które można wytłumaczyć w jedną minutę! Jest to idealna pozycja dla dzieci, młodzieży i wszystkich miłośników szalonej zabawy.
Więcej informacji
SKU 5900741508177
Wydawnictwo Phalanx Games Polska
Data Wydania 2016
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Niech Żyje Król Julian. Gra Karciana
Twoja ocena