Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Wczoraj i Dziś. Historia i Społeczeństwo. Zeszyt Ćwiczeń (Do Wersji Wieloletniej). Klasa 5. Szkoła Podstawowa

W magazynie
SKU
9788326727122
SKU 9788326727122
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Tomasz Maćkowski
Rok Wydania 2016
Oprawa Miękka
19,50 zł
Zeszyt ćwiczeń do historii i społeczeństwa dla klasy piątej szkoły podstawowej (nowe wydanie)

W zeszycie znajdują się zadania do wszystkich tematów z podręcznika, dzięki czemu obie publikacje są ze sobą ściśle powiązane.
Dzięki znajdującym się w zeszycie kodom QR dostępne są dodatkowe materiały, m.in. filmy, nagrania i gry historyczne, to propozycja atrakcyjnych podsumowań poszczególnych zagadnień z danego rozdziału.
Ćwiczenia „Na dobry początek”, mające formę krzyżówek, wykreślanek i łamigłówek, stanowią dobrą rozgrzewkę przed przystąpieniem do dalszych zadań.
Umieszczone obok niektórych ćwiczeń „Dobre rady” pełnią funkcję wskazówek przydatnych podczas rozwiązywania zadań. Zadania z wykorzystaniem różnych źródeł umożliwiają kształcenie niezbędnych umiejętności przedmiotowych. Ćwiczenia „Dla dociekliwych” wymagają od uczniów głębszego zastanowienia lub skorzystania z dodatkowych źródeł.
Podsumowania „Przed sprawdzianem” ułatwiają utrwalenie wiedzy z poszczególnych rozdziałów i pomagają w przygotowaniu do prac klasowych.
Elementy takie jak komiksy oraz moduły „Tajemnice sprzed wieków” i „Galeria postaci historycznych” sprawiają, że treść zeszytu jest bardziej różnorodna, a przez to ciekawsza i atrakcyjniejsza dla uczniów.
Więcej informacji
SKU 9788326727122
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Tomasz Maćkowski
Rok Wydania 2016
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wczoraj i Dziś. Historia i Społeczeństwo. Zeszyt Ćwiczeń (Do Wersji Wieloletniej). Klasa 5. Szkoła Podstawowa
Twoja ocena