Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

W Centrum Uwagi 1. Liceum i Technikum. Maturalne Karty Pracy z Dziennikiem Aktualizacji. Zakres Rozszerzony

W magazynie
SKU
9788326736728
SKU 9788326736728
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Katarzyna Panimasz
Rok Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 96
Format 210 x 297
25,50 zł
"Maturalne karty pracy. Część 1" z serii „W centrum uwagi” są przeznaczone do nauczania wiedzy o społeczeństwie w liceum ogólnokształcącym i technikum w zakresie rozszerzonym. Publikacja ta zawiera zbiór zadań i tematów wypracowań, których zakres tematyczny obejmuje zagadnienia dotyczące życia społecznego oraz różnorodności kulturowej współczesnego świata, w tym treści poświęcone narodowi i mniejszościom narodowym.

Umożliwiają kształcenie kluczowych umiejętności, takich jak praca z tekstem źródłowym, danymi statystycznymi i rysunkami satyrycznymi.

Uczą, jak rozumieć polecenia na maturze, m.in. dzięki czytelnym wyjaśnieniom dotyczącym znaczenia czasowników operacyjnych.

Wyjaśniają „krok po kroku”, jak rozwiązywać zadania maturalne – w Przykładach przedstawiono najskuteczniejsze strategie wykonywania poleceń, które często pojawiają się na maturze.

Pomagają utrwalać wiedzę zdobytą na lekcjach, m.in. przez rozwiązywanie zadań w czytelny sposób przyporządkowanych do tematów z podręcznika.

Ułatwiają sprawdzenie wiadomości z wykorzystaniem przykładowych testów i załączonych do nich odpowiedzi.

Oswajają z formą egzaminu maturalnego, zawierają bowiem wybrane zadania CKE skorelowane z zakresem zagadnień prezentowanych w podręczniku.

Pomagają w aktualizowaniu wiadomości dotyczących życia społecznego i politycznego – służy temu uzupełnianie dołączonego do publikacji Dziennika aktualizacji.

Wpierają przygotowania do matury dzięki bogatemu wyborowi zadań.

Pozwalają zaoszczędzić czas nauczycielowi – klucze odpowiedzi do zadań z Maturalnych kart pracy dostępne są na stronie dlanauczyciela.pl.
Więcej informacji
SKU 9788326736728
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Katarzyna Panimasz
Rok Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 96
Format 210 x 297
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:W Centrum Uwagi 1. Liceum i Technikum. Maturalne Karty Pracy z Dziennikiem Aktualizacji. Zakres Rozszerzony
Twoja ocena