Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

To Jest Chemia 1. Karty Pracy Ucznia. Zakres Podstawowy. Liceum i Technikum

W magazynie
SKU
9788326736582
SKU 9788326736582
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Aleksandra Kwiek, Elżbieta Megiel
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 144
Format 202 x 265
Nasza cena 22,83 zł Normalna cena 27,50 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Karty pracy ucznia z kartami laboratoryjnymi To jest chemia część 1.


Pomagają systematycznie utrwalać wiadomości wprowadzane na zajęciach oraz kształcić umiejętności z lekcji na lekcję. W publikacji znajdują się proste zadania dla początkujących chemików oraz bardziej rozbudowane - wszystkie z kompleksowym wyjaśnieniem i wskazówkami przeprowadzania. Karty laboratoryjne z kolei kształcą umiejętność rozwiązywania zadań dotyczących opisu, projektowania i prezentacji wyników doświadczeń. Dzięki kodom dostępu do serwisu docwiczenia. możliwa jest obserwacja przeprowadzonych doświadczeń, co wpływa na proces przyswajania wiedzy. Często są to doświadczenia także do samodzielnego wykonania - Niewielkie projekty, duże efekty.


Publikacja rozwijaja umiejętność rozwiązywaniu zadań obliczeniowych dzięki przykładom rozwiązanym krok po kroku i wskazówkom matematycznym. Przed sprawdzianem można skorzystać z kart powtórzeniowych zamieszczonych po każdym dziale.


Podręczniki i karty pracy z serii “To jest chemia” to kompleksowy zbiór wiedzy zarówno z zakresu podstawowych informacji, jak i zaawansowanej wiedzy. Dzięki odpowiednio dopasowanej strukturze tematów i układzie publikacji, przyswajanie treści jest przyjemne i ciekawe. Podręcznik zawiera liczne grafiki, infografiki i rysunki, które pomagają zrozumieć trudne procesy chemiczne, zachodzące w otaczającym nas świecie. Dzięki obszernym wyjaśnieniem i opisom krok po kroku, przeprowadzanie wszelkiego rodzaju doświadczeń nie sprawia żadnych problemów. Po każdym z rozdziałów pojawia się zakładka “Podsumowanie”, dzięki której nauka do sprawdzianów i utrwalenie wiadomości jest jeszcze łatwiejsze. Publikacje posiadają także liczne zadania i sposoby na ich rozwiązanie oraz treningi maturalne.
W serii To jest Chemia wydawnictwa Nowa Era ukazały się:


Więcej informacji
SKU 9788326736582
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Aleksandra Kwiek, Elżbieta Megiel
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 144
Format 202 x 265