Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Time's up: Party

W magazynie
SKU
5425016925195
SKU 5425016925195
Wydawnictwo REBEL
Autor Peter Sarrett
Data Wydania 2021
Oprawa Pudełko
Nasza cena 81,95 zł Normalna cena 99,95 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Co on miał na myśli?
Nietypowe kalambury, w których musimy nie tylko kreatywnie przedstawić wylosowane hasła, ale też zapamiętać, jak robią to inni? To właśnie Time's Up! Podczas 3 rund naszym zadaniem jest przedstawić wylosowane hasła drużynie: najpierw opisując, co mamy na myśli, później używając tylko jednego słowa, a na koniec pokazując treść bez mówienia.

Time’s Up! Party (edycja niebieska) to 440 zupełnie nowych haseł, które jeszcze bardziej wzbogacą Wasze rozgrywki i będą stanowiły dodatkowe wyzwanie. Znajdziecie wśród nich nazwiska znanych osób, tytuły książek i filmów oraz inne wyrażenia związane z szeroko pojętą popkulturą.

Na czym to polega?
Rozgrywka w Time's Up! składa się z 3 rund, podczas których korzystamy z tego samego zestawu kart z hasłami:
1. Opis swobodny. Drużyny mają za zadanie odgadnięcie jak największej liczby haseł prezentowanych przez członka swojej drużyny. Może on opowiadać o haśle w dowolny sposób (oczywiście poza mówieniem wprost, o co chodzi), a pozostali gracze mają nieograniczoną liczbę prób odgadnięcia hasła.
2. Jedno słowo. Tym razem członek drużyny może podać tylko jedno słowo-skojarzenie, które naprowadzi drużynę na odpowiednie hasło. Grupa ma jedną próbę odgadnięcia!
3. Pantomima. Aby zaprezentować wylosowane hasło, członek drużyny nie może używać słów. Zostaje gestykulacja i wydawanie dźwięków.
4. Dzięki temu, że we wszystkich 3 rundach korzystamy z tej samej puli kart, musimy nie tylko odgadywać hasła, ale też zapamiętywać kluczowe skojarzenia, jakie mieliśmy z nimi my i pozostali gracze.

Dlaczego pokochasz tę grę?
* 220 kart, a na każdej z nich po 2 nazwiska znanych postaci, tytuły filmów i inne elementy popkultury. Taka pula wystarczy na naprawdę wiele rozgrywek (zwłaszcza że podczas pojedynczej rozgrywki używamy około 40 haseł).
* Podczas zabawy z Time's Up! nie ma czasu na nudę czy przestoje. Każdy z nas musi obserwować poczynania przeciwników, bo w następnej rundzie możemy trafić na te same karty.
* Dzięki temu, że gra oparta jest na skojarzeniach, zapewnia doskonałą zabawę i wiele wybuchów niekontrolowanego śmiechu.
* Praktyczna klepsydra odmierza czas i nie ma mowy o pomyłkach.
* Dzięki praktycznemu woreczkowi możemy zabrać nasz egzemplarz gry absolutnie wszędzie i bawić się w każdych warunkach.

Zawartość pudełka:
- 220 kart
- instrukcja
- woreczek
- notes do zapisywania wyników
Więcej informacji
SKU 5425016925195
Wydawnictwo REBEL
Autor Peter Sarrett
Data Wydania 2021
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Time's up: Party
Twoja ocena