Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

The Prince and the Poor boy książka + audio online A1

W magazynie
SKU
9788853631237
SKU 9788853631237
Autor Mark Twain
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 32
Format 150 x 210
Nasza cena 20,31 zł Normalna cena 23,90 zł
The Prince and the Poor Boy - bajka po angielsku dla dzieci - uproszczona językowo lektura z serii Young ELI Readers do nauki języka angielskiego z nagraniem audio online.

Przeznaczenie: Książka dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, do wykorzystania w domu i w klasie.

Poziom zaawansowania 1: A1 (początkujący) 100 słów.

Treść: Adaptacja opowiadania Marka Twaina, które zdaje się ilustrować powiedzenie, że trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie płotu. Biedny chłopiec i książe odkrywają, że są niemalże bliźniakami, i postanawiają zamienić się rolami.

Kluczowe zagadnienia językowe: Vocabulary areas: rooms and furniture, feelings, food, adjectives; Grammar and structures: Present simple - Present continuous - Imperatives - There is / There are - Prepositions of place - Possessive 's.

Struktura książki: Tekst książeczki uzupełnia pięć stron z różnego rodzaju zabawnymi kolorowymi ćwiczeniami nawiązującymi do treści lekturki. Po wewnętrznej stronie okładki znajduje się krótki ilustrowany glosariusz ze słówkami występującymi w treści opowiadania. Bogata szata graficzna stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Książeczka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dziecka obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

Nagranie audio mp3: Uzupełnieniem lektury jest materiał audio zawierający nagranie tekstu oraz piosenek. Materiały dostępne są online do pobrania ze strony www lub za pośrednictwem darmowej aplikacji EliLink.
Więcej informacji
SKU 9788853631237
Autor Mark Twain
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 32
Format 150 x 210
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:The Prince and the Poor boy książka + audio online A1
Twoja ocena