Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

The Children of the Forest książka + audio online A2

W magazynie
SKU
9788853631787
SKU 9788853631787
Autor Jane Cadwallader
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Format 170 x 210
Nasza cena 20,31 zł Normalna cena 23,90 zł
The Children of the Forests - bajka po angielsku dla dzieci - uproszczona językowo lektura z serii Young ELI Readers do nauki języka angielskiego z nagraniem audio online.

Przeznaczenie: Książka dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, do wykorzystania w domu i w klasie.

Poziom zaawansowania 4: A2 (podstawowy) 400 słów.

Treść: Książka łączy w sobie elementy edukacyjne i przygodowe. Opowiada o tym, czym jest las, jakie są jego rodzaje, o zamieszkujących go zwierzętach i jego istotnej roli dla świata i naszego zdrowia, a także o tym, w jaki sposób chronić lasy przed zniszczeniem.

Vocabulary areas: nature and environment, forest animals, weather; Grammar and structures: Present simple - Present perfect - Can / Can't - Comparative and superlative adjectives - Adverbs of frequency.

Tekst książeczki uzupełnia pięć stron z różnego rodzaju zabawnymi kolorowymi ćwiczeniami nawiązującymi do treści lekturki. Po wewnętrznej stronie okładki znajduje się krótki ilustrowany glosariusz ze słówkami występującymi w treści opowiadania. Bogata szata graficzna stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Książeczka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dziecka obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

Nagranie audio mp3: Uzupełnieniem lektury jest materiał audio zawierający nagranie tekstu oraz piosenek. Materiały dostępne są online do pobrania ze strony www lub za pośrednictwem darmowej aplikacji EliLink.
Więcej informacji
SKU 9788853631787
Autor Jane Cadwallader
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Format 170 x 210
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:The Children of the Forest książka + audio online A2
Twoja ocena