Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Szkoła Podstawowa klasy 4-8. Repetytorium

W magazynie
SKU
9788326741807
SKU 9788326741807
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Jerzy Janowicz
Data Wydania 2022
Oprawa Miękka
Ilość stron 208
Format 210 x 297
Nasza cena 30,29 zł Normalna cena 36,50 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Repetytorium „Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka” pomoże uczniowi skutecznie przygotować się do egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2022-2023, a ponadto utrwalić wszystkie zagadnienia z podstawy programowej przewidziane do realizacji przed egzaminem. Repetytorium zostało zweryfikowane po pierwszych egzaminach ósmoklasisty i wzbogacone o zadania, które wystąpiły na egzaminie w roku 2020.

Zawiera praktyczne informacje o egzaminie z matematyki, m.in. ile trwa, co można i czego nie wolno zabrać ze sobą na egzamin, ilu i jakich zadań można się spodziewać.
Ułatwia przypomnienie i uporządkowanie niezbędnej wiedzy teoretycznej dzięki małym porcjom informacji teoretycznych, ujętych często w tabele, schematy, które ułatwiają zapamiętywanie.
Umożliwia wyćwiczenie kluczowych umiejętności dzięki wielu rozwiązanym przykładom i odpowiadającym im ćwiczeniom do samodzielnego wykonania.
Zapewnia intensywny trening zadaniowy dzięki bogatemu i różnorodnemu zbiorowi zadań egzaminacyjnych otwartych i zamkniętych.
Zawiera zadania zaprezentowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, dzięki czemu zwraca uwagę na najbardziej reprezentatywne przykładowe zadania egzaminacyjne.
Pozwala samodzielnie przeprowadzić próbny egzamin dzięki przykładowemu arkuszowi egzaminacyjnemu podsumowującemu całość powtórzenia.
Umożliwia systematyczną pracę w domu lub w szkole – przejrzysta struktura publikacji pozwala rozłożyć przygotowania na etapy.
Zawiera przydatne informacje matematyczne w formie plakatowej, które zwracają uwagę na wybrane reguły i prawidłowości matematyczne.
Zawiera odpowiedzi i rozwiązania (pod kodami QR) do wszystkich zadań, które pozwalają samodzielnie zweryfikować swoje rozwiązania i ocenić stopień własnego przygotowania do egzaminu.
Więcej informacji
SKU 9788326741807
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Jerzy Janowicz
Data Wydania 2022
Oprawa Miękka
Ilość stron 208
Format 210 x 297