Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Technika. Podręcznik. Część Komunikacyjna. Klasy 4-6. Szkoła Podstawowa

W magazynie
SKU
9788378795292
SKU 9788378795292
Wydawnictwo Operon
Autor Urszula Białka, Jerzy Chrabąszcz
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 128
Format 165 x 240
39,47 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Uczniowie czwartej klasy nierzadko samodzielnie docierają do szkoły. Ważne, by znali zasady bezpieczeństwa, potrafili właściwie reagować na niebezpieczne sytuacje i przewidywać je, a w razie potrzeby – udzielić pierwszej pomocy. Założeniem podręcznika jest przekazanie uczniowi tej niezbędnej wiedzy i umiejętności. Dodatkowo materiał zawarty w podręczniku pozwala przygotować ucznia do uzyskania karty rowerowej oraz – dla chętnych – prawa jazdy AM. Konstrukcja podręcznika pozwala na dostosowanie jego realizacji do warunków i możliwości oferowanych przez szkoły, oraz predyspozycji i poziomu zaawansowania uczniów.

  • - Praktyczne przykłady to przystępny i atrakcyjny sposób prezentowania zagadnień związanych z uczestnictwem w ruchu drogowym.
  • - Odpowiednia konstrukcja treści wspiera kształtowanie u uczniów odpowiednich postaw społecznych i etycznych a także bezpiecznego zachowania na drodze.
  • - Inspirująca tematyka projektów do zrealizowania zachęca uczniów do poszukiwania, porządkowania i wykorzystania w praktyce informacji z różnych źródeł, pobudza wyobraźnię i myślenie przyczynowo-skutkowe.
  • - Wyeksponowane ważne treści w podręczniku w łatwy sposób wprowadzają ucznia w zagadnienia związane z szeroko rozumianą cywilizacją techniczną, ułatwiają przyswojenie wiadomości.
Więcej informacji
SKU 9788378795292
Wydawnictwo Operon
Autor Urszula Białka, Jerzy Chrabąszcz
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 128
Format 165 x 240
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Technika. Podręcznik. Część Komunikacyjna. Klasy 4-6. Szkoła Podstawowa
Twoja ocena