Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Tash-Kalar: Wieczny Mróz. Gra Planszowa

W magazynie
SKU
5901549927443
SKU 5901549927443
Wydawnictwo REBEL.PL
Rok Wydania 2015
Oprawa Pudełko
Nasza cena 42,35 zł Normalna cena 54,99 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Liczba graczy: 2 - 4 osoby
Wiek: od 12 lat
Czas gry: około 60 minut

Ze skutej lodem krainy wiecznej zimy, ze śnieżnych równin i pokrytych lodowcami gór Północy, ze wspaniałych pałaców z krystalicznego lodu nadciąga nowa szkoła Tash-Kalar: Wieczny Mróz!

To rozszerzenie oferuje graczom zupełnie nową taktykę. Niektóre karty istot posiadają efekt Mrozu, które można zachować i użyć po ich przywołaniu. Tylko opanowany gracz, posiadający do tego dobre wyczucie czasu, wykorzysta w pełni potencjał tej nowej talii. Opanuj techniki Wiecznego Mrozu, a zasiądziesz pośród mistrzów Tash-Kalar!

Z talii Wiecznego Mrozu korzysta się w taki sam sposób, jak z talii z gry podstawowej. Jeśli gracz gra talią szkoły Wiecznego Mrozu, otrzymuje odpowiadające jej 18 kart istot i zestaw pionów. W pudełku z dodatkiem znajduje się również plansza punktacji dla trybu Bitwy na śmierć i życie. Wiele z istot Wiecznego Mrozu posiada efekty Mrozu, które można przechowywać w celu późniejszego użycia. Takie zdolności dają wiele możliwości taktycznych, ale jednocześnie czynią tę talię trudną do opanowania dla początkujących, bowiem jej siła zależy od umiejętności przeprowadzenia ataku we właściwym momencie.
Więcej informacji
SKU 5901549927443
Wydawnictwo REBEL.PL
Rok Wydania 2015
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Tash-Kalar: Wieczny Mróz. Gra Planszowa
Twoja ocena