Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Tajemnica Whitehall. Gra Planszowa

W magazynie
SKU
5902259202127
SKU 5902259202127
Wydawnictwo Galakta
Autor Gabriele Mari, Gianluca Santopietro
Rok Wydania 2017
Oprawa Pudełko
Nasza cena 106,20 zł Normalna cena 124,94 zł
Wiek graczy: od 13 lat
Liczba graczy: od 2 do 4 osób
Czas gry: od 60 do 90 minut

Październik 1888 W czasie budowy nowego gmachu komendy Policji Miejskiej, znanej później jako Nowy Scotland Yard, w pobliżu Whitehall znaleziono ludzkie szczątki. Miesiąc wcześniej, we wrześniu, na błotnistym brzegu Tamizy odnaleziono odciętą prawą rękę. Na wolności grasuje morderca, zabawiający się rozrzucaniem po londyńskich ulicach części ciała martwej kobiety. Wygląda to jak makabryczna wersja poszukiwania skarbów. Tożsamość zarówno mordercy, jak i ofiary pozostają nieznane. Sprawa ta zostanie zapamiętana jako Tajemnica Whitehall.

Tajemnica Whitehall to doskonale dopracowana gra dedukcji i blefu, której akcja rozgrywa się w Londynie w czasach gdy po ulicach grasował Kuba Rozpruwacz.

Trzech londyńskich śledczych depcze po piętach seryjnemu mordercy, który zdaje się naśladować potworne wydarzenia z Whitechapel. W ciasnej sieci uliczek i przejść rozpoczyna się polowanie na nowego, tajemniczego zabójcę.

Choć Tajemnica Whitehall jest samodzielną grą, gracze mogą wykorzystać elementy z gry Listy z Whitechapel, by pomóc Rozpruwaczowi podłożyć fałszywe ślady lub wesprzeć śledczych posiłkami z dodatku Drogi szefie.

Dzięki takim zagraniom Tajemnica Whitehall jest wspaniałą grą zarówno dla nowych graczy, jak i wiernych fanów serii Listy z Whitechapel.
Więcej informacji
SKU 5902259202127
Wydawnictwo Galakta
Autor Gabriele Mari, Gianluca Santopietro
Rok Wydania 2017
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Tajemnica Whitehall. Gra Planszowa
Twoja ocena