Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Szkoła na TAK! Matematyka. Karty Ćwiczeń. Edukacja wczesnoszkolna. Klasa 1. Cz. 2

W magazynie
SKU
9788302209666
SKU 9788302209666
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Data Wydania 2023
Oprawa Inna
Nasza cena 8,72 zł Normalna cena 9,68 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Ćwiczenia pozwalają na usystematyzowanie poznawanych zagadnień w sposób atrakcyjny, różnorodny i umożliwiający indywidualizację nauczania. Typy zadań zostały zróżnicowane pod względem formy (zagadki, łamigłówki, gry matematyczne, elementy kodowania). Niektóre z nich mają wiele możliwych rozwiązań, co uczy dzieci niesztampowego podchodzenia do problemu matematycznego i rozwija myślenie krytyczne. W ćwiczeniach zamieszczono kody QR z animacjami przedstawiającymi poprawne pisanie wprowadzanych cyfr oraz nagrania z piosenkami o liczbach.
Opis serii
Nowe możliwości i rozwiązania to najkrótsza charakterystyka cyklu podręczników do edukacji wczesnoszkolnej „Szkoła na TAK!”. Ułatwiamy poznawanie świata, rozwijamy umiejętności komunikacyjne i przygotowujemy najmłodszych do efektywnej nauki w przyszłości. Wybierz cykl, któremu nauczyciele powiedzieli TAK!

Przygotowując nowe podręczniki wzięliśmy pod uwagę realne wyzwania przed którymi każdego dnia stają nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej. Dzieci wymagające wciąż nowych bodźców, zróżnicowanie pod kątem predyspozycji i umiejętności oraz wiele innych zagadnień znalazło swoje odzwierciedlenie na kolejnych stronach nowych publikacji.

Materiały do cyklu „Szkoła na TAK!” powstały w oparciu o metodę design thinking, polegającą na całkowitym skupieniu się na potrzebach nauczycieli i uczniów. Dzięki wieloetapowym rozmowom i konsultacjom z nauczycielami dogłębnie zrozumieliśmy ich potrzeby. Duży nacisk położyliśmy również na zbadanie potrzeb współczesnych uczniów oraz zmiany, które spowodowała pandemia i inne czynniki, które wywarły wpływ na społeczeństwo w ostatnich latach.
Więcej informacji
SKU 9788302209666
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Data Wydania 2023
Oprawa Inna