Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Szarada

W magazynie
SKU
5901838003162
SKU 5901838003162
Wydawnictwo Jawa
Autor Bartłomiej Wyszkowski
Data Wydania 2019
Oprawa Pudełko
66,70 zł
Czy odkryłeś już, jak fantastyczną rozrywkę dostarczają gry planszowe? Jeśli jeszcze nie, koniecznie sięgnij po grę "Szarada". Jest to pięknie wydana, klasyczna gra słowna, która sprawia mnóstwo radości.

Jej zasady są niezwykle proste, dzięki czemu gra znakomicie sprawdzi się zarówno w gronie dorosłych, jak i dzieci.

Celem rozgrywki jest zebranie największej liczby punktów za ułożone na planszy słowa. Każdy z graczy ma do dyspozycji 7 kafelków z losowo wybranym literami. W zależności od tego, jak często występują w alfabecie, posiadają one różną wartość punktową. Dodatkowo na planszy znajdują się pola premiowe. Dzięki nim możemy podwajać, a nawet potrajać wartość ułożonego przez nas wyrazu lub pojedynczej litery. W rozgrywce dopuszczalne są słowa ze słownika języka polskiego, a także ich formy gramatyczne. Możecie też zmodyfikować zasady gry, by, jak najbardziej wam odpowiadały. To nie zasób słów jest w grze "Szarada" najważniejszy, ale kreatywność i pomysłowość. Dzięki temu zarówno dorośli, jak i dzieci czerpią z rozgrywki mnóstwo radości. Z każdą kolejną partią rywalizacja o tytuł mistrza słów stawać się będzie coraz bardziej zacięta.

Gra "Szarada" przeznaczona jest dla 2-4 graczy. Klasyczne, ponadczasowe zasady nie znudzą się zarówno doświadczonym graczom, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z grami bez prądu. Granie w planszówki to hobby, które staje się coraz bardziej popularne wśród Polaków. Są one znakomitą alternatywą dla elektroniki, która otacza nas na co dzień. Dzięki nim możemy spędzić miło czas z przyjaciółmi i rodziną, zarówno w domu, jak i w plenerze. Wydawca zadbał nie tylko o zrozumiałą, czytelną instrukcję, ale także o dobrą jakość i elegancką szatę graficzną.

Jeśli przypadła Ci do gustu gra "Szarada", koniecznie sięgnij także po "Liczby w rozumie" lub "Szachy klasyczne". Dodatkowo wydawnictwo Jawa ma w swojej ofercie wiele ciekawych pozycji przeznaczonych dla najmłodszych graczy. Znajdują się wśród nich kalambury, układanki, memory i wiele innych gier, które nie tylko sprawią graczom radość, ale i będą świetną gimnastyką dla Waszych szarych komórek.
Więcej informacji
SKU 5901838003162
Wydawnictwo Jawa
Autor Bartłomiej Wyszkowski
Data Wydania 2019
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szarada
Twoja ocena