Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Story Cubes: Fantazje. Gra Planszowa

W magazynie
SKU
5902650610583
SKU 5902650610583
Wydawnictwo REBEL
Autor Rory O'Connor
Rok Wydania 2017
Oprawa Pudełko
Nasza cena 36,53 zł Normalna cena 44,96 zł
Ilość graczy: od 1 osoby
Wiek graczy: od 6 lat
Czas rozgrywki: 2 - 20 minut

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy Wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes to dziewięć ładnie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Story Cubes: Fantazje są zestawem w którym odnajdziemy dodatki 3 kostkowe: Baśnie, Mity i Średniowiecze. Posiadają 54 ikonki opisujące większość najważniejszych słów związanych z popularnymi baśniami, grecką i rzymską mitologią oraz średniowieczem i etosem rycerskim.

Na czym to polega? Rzuć wszystkimi dziewięcioma kostkami. Rozpocznij swoje opowiadanie od "Dawno, dawno temu" lub jeśli wolisz "Pewnego razu". Następnie opowiedz historię w oparciu o dziewięć obrazów, które wypadły na kostkach. Zacznij od dowolnego z nich, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł Twoją uwagę.

Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co cię ogranicza, to Twoja własna wyobraźnia. Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w Twojej głowie!
Więcej informacji
SKU 5902650610583
Wydawnictwo REBEL
Autor Rory O'Connor
Rok Wydania 2017
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Story Cubes: Fantazje. Gra Planszowa
Twoja ocena