Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Story Cubes: Atom. Gra Planszowa

W magazynie
SKU
3558380057161
SKU 3558380057161
Wydawnictwo REBEL.PL
Autor Rory O'Connor
Rok Wydania 2019
Oprawa Pudełko
Nasza cena 11,17 zł Normalna cena 15,95 zł
Ilość graczy: 1 - bez ograniczeń
Wiek graczy: od 6 lat
Czas rozgrywki: około 2-20 minut

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Story Cubes.

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy Wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes: Atom to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji. Jest to rozszerzenie do gry Story Cubes. Tym razem posiadają 18 unikalnych ikonek opisujących elementy gdzie pierwsze skrzypce gra atom. Te ścianki mogą zostać wykorzystane przy snuciu opowieści.

Połącz Story Cubes: Atom z jednym z dziewięciokościanych zestawów Story Cubes i rzuć nimi wszystkimi. Rozpocznij swoje opowiadanie od "Dawno, dawno temu" lub jeśli wolisz "Pewnego razu". Następnie opowiedz historię w oparciu nie o dziewięć, lecz dwanaście obrazów, które wypadły na kostkach. Zacznij od dowolnego z nich, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł Twoją uwagę.

Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co cię ogranicza, to Twoja własna wyobraźnia. Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w Twojej głowie!
Więcej informacji
SKU 3558380057161
Wydawnictwo REBEL.PL
Autor Rory O'Connor
Rok Wydania 2019
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Story Cubes: Atom. Gra Planszowa
Twoja ocena