Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Sprytny Słownik Angielsko-Polsko-Angielski

W magazynie
SKU
9788365633088
SKU 9788365633088
Wydawnictwo Lingea
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 736
Nasza cena 27,53 zł Normalna cena 39,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Wydanie 4.

Zupełnie zmieniony słownik języka angielskiego. Publikacja jest przeznaczona przede wszystkim dla uczniów i studentów. Z uwagi na szeroki zakres materiału słownik będzie również bogatym źródłem informacji dla wszystkich zainteresowanych językiem angielskim.

Hasła do słownika zostały dobrane tak, by nie zabrakło w nim najbardziej przydatnych wyrazów i zwrotów, również tych używanych w mowie potocznej.

Szczególna uwaga zwrócona została na przejrzysty układ haseł, a praktyczne przykłady ukazują, jak poprawnie używać danych słów w różnych kontekstach i utartych wyrażeniach. Nieocenioną pomocą dla uczniów będą również porady dotyczące problematycznych słów angielskich.

Do słownika dołączony został szczegółowy przegląd angielskiej gramatyki, wraz z przykładami ilustrującymi użycie omawianych zasad w praktyce. Dzięki temu przyswojenie sobie podstaw języka stanie się jeszcze łatwiejsze.

Wyjątkowo ciekawym dodatkiem do słownika są rozmówki, które mogą posłużyć jako interesujący materiał pomocniczy na lekcjach, podczas przygotowań do matury, a także samodzielnej nauki. Praktyczne tematy dotyczące szkoły i pracy, życia codziennego oraz zainteresowań na pewno okażą się pomocne w nabieraniu swobody wypowiedzi i rozwijaniu umiejętności językowych.

Do wszystkich haseł słownikowych i wyrażeń zawartych w rozmówkach dołączono transkrypcje wymowy.
Więcej informacji
SKU 9788365633088
Wydawnictwo Lingea
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 736