Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Sprawdzian po Klasie VI. Matematyka - Testy. Nowe Rodzaje Zadań Zgodne z Formułą Obowiązującą od Roku 2015

W magazynie
SKU
9788362687596
SKU 9788362687596
Wydawnictwo Nowik
Data Wydania 2015
Oprawa Miękka
Ilość stron 92
Format 205 x 290
18,50 zł
Od roku 2015 wszyscy uczniowie kończący szkołę podstawową będą pisali Sprawdzian w klasie VI według nowej formuły. Najważniejszą zmianą, jaka zostanie wprowadzona, są nowe typy zadań oraz bardziej skomplikowany sposób ich kodowania na karcie odpowiedzi.

  • Książka jest zbiorem 10 testów opracowanych pod kątem wymagań nowego egzaminu.
  • Każdy z testów zawiera zadania otwarte i zamknięte, których liczba jest zgodna z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
  • Ponadto każdy z testów ma formę identyczną jak próbny test opublikowany przez CKE. Wewnątrz znajdują się kartki na wzór tych, które w teście będą przeznaczone do wyrywania – uczeń na nich będzie rozwiązywał zadania otwarte.
  • Do testów dołączone są także karty do zakodowania odpowiedzi.
  • Tak opracowany materiał pozwoli uczniom nie tylko dobrze powtórzyć umiejętności przewidziane w podstawie programowej I i II etapu kształcenia, ale również poznać formułę egzaminu.
  • Zbiór zawiera wszystkie typy zadań, o których mowa w Informatorze CKE oraz w przykładowym zestawie zadań publikowanym na stronie Komisji. Ponadto zawiera karty odpowiedzi oraz testy przygotowane w formie zaproponowanej przez CKE.
Uzupełnieniem książki jest Sprawdzian po klasie VI. Zbiór zadań. Zawartość i układ Zbioru pozwolą nauczycielom i uczniom korzystać z niego już od klasy IV. Obejmuje trzynaście działów, których tematyka zgodna jest z trzynastoma pierwszymi punktami podstawy programowej z matematyki dla II etapu edukacyjnego.
Więcej informacji
SKU 9788362687596
Wydawnictwo Nowik
Data Wydania 2015
Oprawa Miękka
Ilość stron 92
Format 205 x 290
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sprawdzian po Klasie VI. Matematyka - Testy. Nowe Rodzaje Zadań Zgodne z Formułą Obowiązującą od Roku 2015
Twoja ocena