Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Speakout 2nd Edition. Upper-intermediate. Student's Book with ActiveBook and MyEnglishLab

W magazynie
SKU
9781292415765
SKU 9781292415765
Wydawnictwo Pearson
Autor Frances Eales, Steve Oakes
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Format 210 x 297
Nasza cena 142,67 zł Normalna cena 171,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
"Speakout 2nd Edition. Upper Intermediate. Students' Book + Active Book + MyEnglishLab" Francesa Ealesa i Steve'a Oakesa to kurs języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych, który zdobył nie tylko uznanie lektorów, ale również szereg prestiżowych nagród w swojej kategorii. Jeśli chcesz efektywnie poprawiać swoje umiejętności językowe, ten kurs może okazać się głównym narzędziem, aby osiągnąć swój cel.


W zestawie tym znajduje się również cyfrowa wersja podręcznika, a także zeszyt ćwiczeń online, dzięki czemu uczniowie mogą regularnie sprawdzać poziom swojej wiedzy i zdobywać nowe umiejętności w zakresie komunikacji w języku angielskim, prowadzenia dyskusji na aktualne tematy czy konstruowania poprawnych zdań we wszystkich dwunastu czasach i innych konstrukcjach gramatycznych. ActiveBook to cyfrowa książka, którą wzbogacono o interaktywne ćwiczenia dostępne w internetowej przeglądarce, dzięki czemu nauka jest jeszcze ciekawsza.


MyEnglishLan to interaktywny zeszyt ćwiczeń dostępny na stronie internetowej, a przy okazji narzędzie, dzięki któremu wyznaczane są zadania domowe. Jest to narzędzie przydatne zarówno do nauczania zdalnego, jak i pomoc w weryfikowaniu swojej wiedzy oraz poprawianiu rezultatów dzięki regularnej pracy. Informacja zwrotna o popełnionych w ćwiczeniach błędach pojawia się natychmiast, a uczeń ma szansę je korygować i uczyć się zagadnień, które sprawiają mu najwięcej problemów.
Więcej informacji
SKU 9781292415765
Wydawnictwo Pearson
Autor Frances Eales, Steve Oakes
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Format 210 x 297