Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Słownik z Rozmówkami Angielsko-Polsko-Angielski

W magazynie
SKU
9788374768054
SKU 9788374768054
Wydawnictwo Langenscheidt
Data Wydania 2009
Oprawa Miękka
Nasza cena 9,03 zł Normalna cena 10,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Słownik polsko-angielski, angielsko-polski z rozmówkami to połączenie liczącego 25 000 haseł i zwrotów słownika oraz praktycznych, nowoczesnych rozmówek angielskich.

W części słownikowej książki znalazły się podstawowe wyrażenia i zwroty pojawiające się na co dzień w języku Brytyjczyków i Amerykanów.

Aby ułatwić pracę użytkownikom słownika, podano tu wszystkie formy zapisu angielskich wyrazów złożonych, a hasła opatrzono prostymi kwalifikatorami.

Zaznaczyliśmy ponadto różnice w pisowni amerykańskiej i brytyjskiej, a wymowę słów przedstawiono za pomocą prostej transkrypcji fonetycznej.

Rozmówki angielskie, które znajdują się w drugiej części książki, to niezastąpiona pomoc podczas podróży nie tylko do krajów anglojęzycznych, ale także do państw takich jak Tunezja, Rosja czy Egipt.

Korzystanie z rozmówek ułatwia tematyczny układ materiału, a wygodny podział treści na zwroty i wyrażenia, które można usłyszeć lub które można powiedzieć, pomoże bez problemu odnaleźć się w każdej sytuacji.

Rozmówki oferują również garść informacji praktycznych - od systemu anglosaskich miar i wag po wzory pisania listów w języku angielskim.
Więcej informacji
SKU 9788374768054
Wydawnictwo Langenscheidt
Data Wydania 2009
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Słownik z Rozmówkami Angielsko-Polsko-Angielski
Twoja ocena