Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Silniki Pojazdów Samochodowych Część 2. Układy Zasilania, Chłodzenia, Smarowania, Dolotowe i Wylotowe

W magazynie
SKU
9788320617832
SKU 9788320617832
Wydawnictwo WKŁ
Autor Piotr Zając
Data Wydania 2010
Oprawa Miękka
Ilość stron 396
Format 165 x 235
Nasza cena 45,85 zł Normalna cena 57,40 zł
Druga część podręcznika poświęcona najważniejszym układom silników spalinowych pojazdów samochodowych. Przedstawiono budowę i działanie oraz zasady eksploatacji, obsługi i naprawy układów zasilania silników o zapłonie iskrowym, układów zasilania silników o zapłonie samoczynnym, pośrednich i bezpośrednich układów chłodzenia, układów smarowania, układów dolotowych z uwzględnieniem różnych rodzajów doładowania, jak również układów wylotowych z uwzględnieniem recyrkulacji i oczyszczania spalin. Opisano także napędy alternatywne pojazdów samochodowych. Materiał nauczania bogato zilustrowano przykładami opartymi na najnowszych rozwiązaniach konstrukcyjnych silników. Na końcu każdego rozdziału zamieszczono pytania kontrolne umożliwiające uczniowi samoocenę w zakresie opanowania materiału.

Podręcznik dopuszczony do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania i wpisany do wykazu podręczników przeznaczonych do kształcenia w zawodach do nauczania zawodu technik pojazdów samochodowych na podstawie opinii rzeczoznawców: mgr Agaty Hąci, mgr. inż. Bogdana Chrupka, mgr. inż. Andrzeja Łazińskiego.

Odbiorcy: uczniowie kształcący się w zawodzie technik pojazdów samochodowych oraz uczniowie szkół o pokrewnym profilu kształcenia.
Więcej informacji
SKU 9788320617832
Wydawnictwo WKŁ
Autor Piotr Zając
Data Wydania 2010
Oprawa Miękka
Ilość stron 396
Format 165 x 235
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Silniki Pojazdów Samochodowych Część 2. Układy Zasilania, Chłodzenia, Smarowania, Dolotowe i Wylotowe
Twoja ocena