Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Sex edukacja. O dojrzewaniu, relacjach i świadomej zgodzie

W magazynie
SKU
9788380877085
SKU 9788380877085
Wydawnictwo Laurum
Autor Jennifer Lang
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Ilość stron 144
Nasza cena 35,92 zł Normalna cena 44,90 zł
ex edukacja. O dojrzewaniu, relacjach i świadomej zgodzie to przewodnik, który odpowiada na najbardziej palące pytania nastolatków i młodych dorosłych na temat randek, związków, świadomej zgody i seksu.

Jennifer Lang przedstawia szczerą, opartą na licznych badaniach książkę o dojrzewaniu, miłości i seksie. Mylące koncepcje przemienia w rzeczowe i jasne wskazówki na temat tego, jak poznawać własne ciało, rozumieć pragnienia i wyznaczać granice. I, co najważniejsze, mówi o tym, dlaczego świadomie wyrażona zgoda to podstawowy warunek każdego kontaktu seksualnego, oraz że granice możemy ustalać według własnego uznania, niezależnie od presji środowiska.

Sex edukacja to między innymi:
Informacje na temat seksualności. Co to jest seks i jakie doznania się z nim wiążą? Seksualne fakty i mity.
Sugestie dotyczące związków i randek. Co najlepiej zrobić w kłopotliwych sytuacjach?
Konkretne narzędzia do wyrażania i odbierania zgody. Kto może wyrazić zgodę i jakiego języka używa się w takich okolicznościach?
Omówienie nadużyć i napaści seksualnych. Co to takiego? Jak chronić przed tym siebie i innych? Co robić, jeśli coś takiego spotka ciebie lub kogoś ci bliskiego?
Sex edukacja stanowi przewodnik po zdrowej ekspresji seksualnej, relacjach i wszystkim, co młodzi ludzie powinni wiedzieć o seksie.
Więcej informacji
SKU 9788380877085
Wydawnictwo Laurum
Autor Jennifer Lang
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Ilość stron 144