Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Sensorycznie każdego dnia Propozycje zajęć dla dzieci z zaburzeniami przetwarzania sensorycznego

W magazynie
SKU
9788380801509
SKU 9788380801509
Wydawnictwo Harmonia
Rok Wydania 2018
Oprawa Inna
Nasza cena 18,70 zł Normalna cena 22,00 zł
Autorki niniejszej książki, ergoterapeutki, przygotowały praktyczną pomoc dla każdego zainteresowanego problematyką zaburzeń przetwarzania sensorycznego u dzieci.

W publikacji przedstawiły w przystępny sposób najważniejsze informacje o wspomnianych zaburzeniach (oparte na teorii integracji sensorycznej A. Jean Ayres) oraz propozycje zajęć, skategoryzowane według obszarów stymulacji sensorycznej, które można zrealizować bez dużego wysiłku i zbędnych kosztów. Zawarły tu również wiele przydatnych wskazówek dla rodziców na temat trudnych sytuacji w życiu codziennym.

Książka została tak zaprojektowana, by zachęcić do aktywnego uczestniczenia w procesie terapeutycznym, między innymi poprzez notowanie na niezapełnionych stronach własnych pomysłów i modyfikacji zabaw, te ostatnie bowiem z łatwością dostosujemy do indywidualnych potrzeb dziecka. Takie podejście wzmacnia współpracę między terapeutą a rodzicem, przyczyniając się do intensywniejszego i radośniejszego rozwoju małych pacjentów.
Więcej informacji
SKU 9788380801509
Wydawnictwo Harmonia
Rok Wydania 2018
Oprawa Inna
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sensorycznie każdego dnia Propozycje zajęć dla dzieci z zaburzeniami przetwarzania sensorycznego
Twoja ocena