Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Science 6 . Student's book

W magazynie
SKU
9786185305673
SKU 9786185305673
Wydawnictwo MM Publications
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Nasza cena 69,30 zł Normalna cena 77,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Praktyczny podręcznik dla uczniów klasy szóstej szkół podstawowych napisany w języku angielskim. Książka pozwala na efektywne przyswajanie wiedzy z dziedzin, takich jak fizyka, chemia, biologia, astronomia czy matematyka.

Podręcznik powstał z myślą o uczniach szkół podstawowych dwujęzycznych, realizujących program nauczania w języku angielskim oraz wszystkich, które przygotowują dzieci do zdawania egzaminów międzynarodowych. Metodologia zastosowana w tej serii podręczników pozwala z łatwością przyswoić niezbędną wiedzę, zgodną z tym, czego uczniowie uczą się za granicą. Posługiwanie się tym wydaniem wymaga od najmłodszych operowania językiem obcym na poziomie A1-A2 albo wyższym.

Dzięki przyjemnej dla oka oprawie graficznej wykorzystanej na łamach podręcznika dzieci jeszcze chętniej sięgają po zawartość książki, podejmując naukę we własnym zakresie. Nowoczesna formuła kładzie nacisk na poszerzanie wiedzy z zakresu kreatywnego rozwiązywania problemów, które coraz częściej zastępuje typową naukę pamięciową. Praca z podręcznikiem wpływa na rozwój umiejętności logicznego oraz krytycznego myślenia, poszerzając horyzonty myślowe w ścisłych dziedzinach.

Z pomocą tego typu rozwiązania dzieci nabywają informacje zgodnie z zasadą pięciu E - Engage, Explore, Explain, Elaborate, Evaluate - gwarantującą bardziej efektywne posługiwanie się zapamiętanymi z lekcji informacjami.
Więcej informacji
SKU 9786185305673
Wydawnictwo MM Publications
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka