Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Science 4 . Workbook

W magazynie
SKU
9786185305222
SKU 9786185305222
Wydawnictwo MM Publications
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Nasza cena 24,30 zł Normalna cena 27,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Science 4 Workbook to podręcznik ćwiczeń dla ucznia klasy czwartej.
Seria Science to sześć zestawów podręcznika i ćwiczeń do nauczania w języku angielskim w zakresie podstawowych nauk ścisłych na poziomie klas 1-6 w szkole podstawowej dwujęzycznej lub uczącej w języku angielskim i/lub do samodzielnego uczenia się – przygotowuje do międzynarodowych egzaminów.
Obejmuje nauczanie w obszarze elementów biologii, chemii, fizyki wraz z elementami matematyki - całkowicie w języku angielskim. Seria skierowana jest do uczniów posługujących się językiem angielskim na poziomie A1 –A2.
Podręczniki oparte są na nowoczesnych metodach nauczania matematyki i nauk przyrodniczych, rozwijając kompetencje XXI w., ucząc rozwiązywania problemów, myślenia krytycznego czy logicznego rozumowania, jednocześnie rozwijając umiejętności praktyczne uczniów w tych dziedzinach.
Spiralna metoda nauczania pozwala na stopniowe pogłębianie i rozszerzanie wiedzy matematyczno-przyrodniczej. Wszystkie lekcje oparte są na nowoczesnym modelu 5E: Engage, Explore, Explain, Elaborate and Evaluate, co gwarantuje nauczycielom łatwiejsze przekazywanie wiedzy, a uczniom łatwiejsze jej przyswajanie w sposób przyjazny i praktyczny.
Główne cechy serii: zagadnienia przyrodnicze dostosowane do wieku i zainteresowań uczniów, specjalny nacisk na słowotwórstwo i wsparcie EAL (English as an Additional Language), słowniczek z definicjami i obrazkami, sekcje „Work like a scientist”, zadania rozwijające myślenie krytyczne i odpowiedzialność, dodatkowe zadania do pracy w domu, lekcje powtórzeniowe do każdego działu, teoria przedstawiona w prosty i atrakcyjny sposób, tematyka i zadania zaczerpnięte z życia codziennego uczniów.
Wraz z rozwojem wiedzy ICT rozwijane są odpowiednio umiejętności językowe.
Więcej informacji
SKU 9786185305222
Wydawnictwo MM Publications
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka