Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Samouczek Budowlany Polsko-Angielski ze Słownikiem

W magazynie
SKU
9788389635723
SKU 9788389635723
Wydawnictwo Level Trading
Autor Jacek Gordon
Rok Wydania 2014
Oprawa Miękka
Nasza cena 23,94 zł Normalna cena 29,93 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Publikacja niniejsza jest przeznaczona dla osób, które potrzebują znajomości języka angielskiego stosowanego w szeroko rozumianym sektorze budownictwa; czyli dla pracowników budowy, murarzy, zbrojarzy, tynkarzy, dekarzy, glazurników, hydraulików, monterów, elektryków, stolarzy, dekarzy, a także dla architektów, agentów obrotu nieruchomościami lub dla każdego, komu przydatna jest znajomość angielskiego słownictwa budowlanego.

Opracowanie składa się z dwóch części: pierwsza jest podręcznikiem-samouczkiem, który jest podzielony na sekcje tematyczne, w których znajdują się zdania i dialogi zawierające fachowe określenia z zakresu robót budowlanych i wykończeniowych. Wszystkie te zdania i dialogi posiadają pełną transkrypcję fonetyczną ich wymowy. Dodatkowo w stosownych miejscach podano objaśnienia gramatyczne. Po wybranych sekcjach tematycznych znajdują się słowniczki obejmujące ważne terminy z danej dziedziny.

Druga część książki jest podręcznym słownikiem zawierającym hasła z szeroko rozumianego zakresu budownictwa. Słownik jest dwukierunkowy: polsko-angielski oraz angielsko-polski. Duża część haseł posiada liczne przykłady użycia.
Więcej informacji
SKU 9788389635723
Wydawnictwo Level Trading
Autor Jacek Gordon
Rok Wydania 2014
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Samouczek Budowlany Polsko-Angielski ze Słownikiem
Twoja ocena