Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Samouczek Budowlany Polsko-Angielski ze Słownikiem

W magazynie
SKU
9788389635723
SKU 9788389635723
Wydawnictwo Level Trading
Autor Jacek Gordon
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Nasza cena 23,94 zł Normalna cena 29,93 zł
Publikacja niniejsza jest przeznaczona dla osób, które potrzebują znajomości języka angielskiego stosowanego w szeroko rozumianym sektorze budownictwa; czyli dla pracowników budowy, murarzy, zbrojarzy, tynkarzy, dekarzy, glazurników, hydraulików, monterów, elektryków, stolarzy, dekarzy, a także dla architektów, agentów obrotu nieruchomościami lub dla każdego, komu przydatna jest znajomość angielskiego słownictwa budowlanego.

Opracowanie składa się z dwóch części: pierwsza jest podręcznikiem-samouczkiem, który jest podzielony na sekcje tematyczne, w których znajdują się zdania i dialogi zawierające fachowe określenia z zakresu robót budowlanych i wykończeniowych. Wszystkie te zdania i dialogi posiadają pełną transkrypcję fonetyczną ich wymowy. Dodatkowo w stosownych miejscach podano objaśnienia gramatyczne. Po wybranych sekcjach tematycznych znajdują się słowniczki obejmujące ważne terminy z danej dziedziny.

Druga część książki jest podręcznym słownikiem zawierającym hasła z szeroko rozumianego zakresu budownictwa. Słownik jest dwukierunkowy: polsko-angielski oraz angielsko-polski. Duża część haseł posiada liczne przykłady użycia.
Więcej informacji
SKU 9788389635723
Wydawnictwo Level Trading
Autor Jacek Gordon
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Samouczek Budowlany Polsko-Angielski ze Słownikiem
Twoja ocena