Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Rycerze 2: Wiadomość. Komiks Paragrafowy

W magazynie
SKU
9788328065512
SKU 9788328065512
Wydawnictwo FoxGames
Autor Shuky
Rok Wydania 2018
Oprawa Twarda
Ilość stron 146
Nasza cena 29,04 zł Normalna cena 34,99 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Wiek: 8+

Kontynuacja bestsellerowego komiksu „Rycerze”! Ponownie wcielimy się jednego z trzech dzielnych braci i znów wyruszymy na pełne przygód wyprawy. Po wcieleniu w szeregi straży królewskiej pilnie trenujemy, żeby podwyższyć swoje umiejętności. Jednak sielanka nie trwa długo. Król wzywa nas i prosi o wykonanie misji najwyższej wagi. Trzeba dostarczyć pilną wiadomość hrabiemu z sąsiedniego miasta. Droga jest jednak długa i pełna niebezpieczeństw. Jednak służba nie drużba - zbieraj ekwipunek, pakuj plecak i ruszaj w drogę, bo tutaj bohaterem jesteś Ty!

Rycerze 2, czyli:
- druga cześć bestsellerowego komiksu;
- doceniony przez rodziców i młodszych graczy;
- świat rycerzy pełen przygód i zagadek!

Gra paragrafowa i komiks w jednym!

Komiksy paragrafowe to nowa na polskim rynku wydawniczym propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach.

Dlaczego komiksy paragrafowe są tak wciągające, pełne emocji i bez reszty angażują gracza? To dlatego, że istnieje wiele sposobów na zakończenie rozgrywki, a czasem również wiele zakończeń komiksu. Wszystko zależy wyborów, jakich dokonuje gracz. To sprawia, że komiksy paragrafowe można czytać wiele razy, z rosnącą ciekawością. Starannie przemyślana mechanika gry, świetna kreska rysowników na długo zatrzymają gracza w świecie walecznych rycerzy, wilkołaków i wampirów, londyńskich detektywów i nieustraszonej łowczyni nagród.

Więcej informacji
SKU 9788328065512
Wydawnictwo FoxGames
Autor Shuky
Rok Wydania 2018
Oprawa Twarda
Ilość stron 146
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rycerze 2: Wiadomość. Komiks Paragrafowy
Twoja ocena