Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Rosyjski dla leniwych. Zobacz – Zrozum – Zapamiętaj Nowatorska metoda wizualnej nauki rosyjskiego

W magazynie
SKU
9788375619973
SKU 9788375619973
Wydawnictwo Poltext
Autor Ksenia Gatalska
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 176
Format 210 x 190
Nasza cena 35,93 zł Normalna cena 44,91 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Język rosyjski


Poziom A1-B1
ZOBACZ – ZROZUM – ZAPAMIĘTAJ podręcznik dla wzrokowców.
Większość z nas najlepiej zapamiętuje coś, co widzi.


Jesteś wzrokowcem i chcesz ZOBACZYĆ zasady gramatyczne bez czytania zawiłych opisów?


Rosyjski dla leniwych to najprostszy sposób, aby zobaczyć materiał gramatyczny w streszczeniu, bez zbędnego teoretyzowania. Autorka podręcznika, praktykująca lektorka rosyjskiego z 10-letnim doświadczeniem, dodatkowo do niezbędnych podstaw gramatyki dołącza odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz tematy, stanowiące problem dla polskich uczniów.
Przytoczone do każdego tematu ćwiczenia, ułożone w kolejności od łatwiejszego do trudniejszego, pozwalają na praktyczne użycie i opanowanie materiału.


Po każdym rozdziale proponujemy test, dzięki któremu powtórzysz i łatwiej zapamiętasz materiał. Dla ułatwienia w książce znajdziesz klucz z rozwiązaniami zadań.
ROSYJSKI DLA LENIWYCH to poradnik, który możesz otworzyć na dowolnej stronie, ZOBACZYĆ wybrane zagadnienie gramatyczne, ZROZUMIEĆ je, ZAPAMIĘTAĆ za pomocą praktycznych ćwiczeń.


Nowatorski, kolorowy atlas rosyjskich konstrukcji gramatycznych.
Ksenia Gatalska – absolwentka Białoruskiego Uniwersytetu Państwowego oraz Szkoły Nauk Społecznych Polskiej Akademii Nauk, pedagog. Lektorka języka rosyjskiego jako obcego z 10-letnim doświadczeniem. Miłośniczka języka rosyjskiego oraz kultury i historii Rosji. Mieszka w Polsce od 15 lat, uczy języka rosyjskiego w szkołach językowych, ma obszerne doświadczenie praktyczne w nauczaniu języków.
Olga Tatarchyk - magister filologii, lektorka i metodyk, autorka pomocy dydaktycznych i podręczników do nauki języka rosyjskiego, założycielka szkoły języka rosyjskiego "Słowianka".
Więcej informacji
SKU 9788375619973
Wydawnictwo Poltext
Autor Ksenia Gatalska
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 176
Format 210 x 190