Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Roadmap B1. Students' Book with digital resources and mobile app

W magazynie
SKU
9781292228099
SKU 9781292228099
Wydawnictwo Pearson
Autor Heather Jones, Monica Berlis
Rok Wydania 2019
Oprawa Miękka
1 100 100 stars - "Super książka" "Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego! " Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego! Polecam wszystkim do nauki angielskiego!
93,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Roadmap to ośmiopoziomowy kurs general English dla studentów i osób dorosłych, który koncentruje się na szybkim i skutecznym rozwoju płynnej i poprawnej komunikacji, uwzględniając współczesne trendy w nauczaniu oraz zróżnicowane potrzeby zarówno grup, jak i indywidualnych uczniów.

Podręcznik dostępny w dwóch wersjach:
- Students' Book with digital resources & mobile app z kodem do aplikacji i zasobów cyfrowych na Pearson English Portal.
- Students' Book with Online Practice, digital resources & mobile app z kodem do interaktywnych ćwiczeń, aplikacji i zasobów cyfrowych na Pearson English Portal.

Zasoby cyfrowe na Pearson English Portal obejmują:
- nagrania do kursu i skrypty do nagrań,
- filmy,
- listy ze słówkami,
- link do pobrania aplikacji, utrwalającej słownictwo i gramatykę z kursu.
Więcej informacji
SKU 9781292228099
Wydawnictwo Pearson
Autor Heather Jones, Monica Berlis
Rok Wydania 2019
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Roadmap B1. Students' Book with digital resources and mobile app
Twoja ocena