Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników. Poziom podstawowy z materiałem rozszerzonym. Książka nauczyciela z kodem do eDesk

W magazynie
SKU
9788366924482
SKU 9788366924482
Wydawnictwo Pearson
Autor praca zbiorowa
Data Wydania 2022
Oprawa Miękka
Nasza cena 90,38 zł Normalna cena 108,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Książka nauczyciela to repetytorium z nadpisanymi odpowiedziami i dodatkowymi zasobami. Kod umieszczony na okładce daje dostęp do platformy eDesk, a na niej do Presentation Tool, Test Generatora oraz dodatkowych materiałów interaktywnych i wideo.

Zespół najbardziej doświadczonych autorów, odpowiadających za największe bestsellery Pearsona, takie jak Focus, High Note czy Success, połączył siły z gronem ekspertów maturalnych, tworząc innowacyjną i godną zaufania serię repetytoriów do matury 2023.

Dla klas, w których większość lub wszyscy uczniowie zdają egzamin na poziomie podstawowym, rekomendowane jest repetytorium Poziom podstawowy z materiałem rozszerzonym. Realizuje ono wszystkie treści wskazane dla egzaminu na poziomie podstawowym, jednocześnie zapewniając kompletny materiał przygotowujący także do poziomu rozszerzonego, w tym:
- wszystkie treści z podstawy programowej,
- wszystkie zagadnienia gramatyczne,
- wszystkie typy zadań maturalnych.

Nowe repetytoria Pearson to gwarancja rzetelnego przygotowania egzaminacyjnego, znanego z poprzednich wydań naszych publikacji egzaminacyjnych, oraz wyjątkowo angażującego materiału, jaki docenili nauczyciele i uczniowie pracujący z bestsellerowymi seriami Pearson dla szkół średnich.

Cechy serii:
- Nowe treści obejmujące 100% zagadnień z podstawy programowej wymaganych na egzaminie.
- Wszystkie typy zadań wskazane w Informatorach CKE opatrzone wskazówką i treningiem maturalnym.
- 14 rozdziałów tematycznych oraz część referencyjna i gramatyczna.
- Książka zawiera dokładnie to, czego potrzebuje maturzysta: modelowe wypowiedzi, banki słów i zwrotów, wyjaśnienia gramatyczne i wskazówki do pracy z arkuszem egzaminacyjnym.
- Sekcje Life Skills rozwijają umiejętności pozajęzykowe, istotne w dalszej edukacji i karierze.
- Interaktywna wersja repetytorium to nowe funkcjonalności i dodatkowe zasoby rozszerzające wydanie drukowane. Kod dostępu odblokowujący komplet zasobów nauczycielskich na platformie eDesk. Wśród materiałów znajdują się nagrania audio/wideo, dodatkowe pliki do pobrania i interaktywne narzędzie do prezentacji treści. Nauczyciel ma także dostęp do Test Generatora, który pozwala na przeprowadzanie testów i sprawdzianów zarówno online, jak i stacjonarnie, generując plik do wydruku. Aby aktywować kod dostępu, zarejestruj się lub jeśli masz już konto, zaloguj się w serwisie edesk.pearson.pl i wpisz znajdujący się poniżej kod dostępu. Dostęp do materiałów dla nauczyciela jest możliwy tylko dla zweryfikowanych nauczycieli uczących w szkołach w rozumieniu ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe. Więcej informacji w Regulaminie Pearson www.pearson.pl/regulamin-serwisu Kod dostępu umieszczony jest na wewnętrznej okładce książki nauczyciela. Ważny jest przez 36 miesięcy od daty aktywacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu. Korzystanie z platform Pearson na innym urządzeniu jest możliwe, wystarczy zalogować się swoimi danymi na odpowiedniej stronie (edesk.pearson.pl). Dowiedz się więcej o rozwiązaniach cyfrowych Pearson i sprawdź wymogi techniczne. Instrukcje korzystania z platformy eDesk dostępne są na stronie edesk.pearson.pl. Kontakt ze wsparciem technicznym Pearson dostępny przez Formularz kontaktowy.
Więcej informacji
SKU 9788366924482
Wydawnictwo Pearson
Autor praca zbiorowa
Data Wydania 2022
Oprawa Miękka