Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Repetytorium maturzysty. Język polski

W magazynie
SKU
9788375175400
SKU 9788375175400
Wydawnictwo GREG
Autor Monika Borkowska, Katarzyna Ćwiękała
Data Wydania 2015
Oprawa Miękka
Ilość stron 375
Format 165 x 235
Komunikat specjalny sap_synch
Nasza cena 26,13 zł Normalna cena 34,90 zł
Repetytorium Maturzysty język polski Wydawnictwa GREG jest książką wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom maturzystów - zawiera całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej formule obowiązującej od roku 2015. Całość jest zgodna z najnowszą podstawą programową i zawiera materiał zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego. Treści z poziomu rozszerzonego oznaczono graficznie paskiem na marginesie, by łatwo je było znaleźć. Wersja książki obejmuje także dział Wiedza o języku.

Co ważne, książka ta nie została przeładowana niepotrzebnymi informacjami, a zawarte w niej treści zaprezentowano przystępnym, zrozumiałym językiem. Tam, gdzie było to możliwe, zostały zastosowane ułatwiające naukę formy tabelek, wykresów, diagramów. Najważniejsze pojęcia wyróżniono wyraźnie widocznymi na stronie ramkami. Istotnym uzupełnieniem jest indeks pojęć, dzięki któremu poruszanie się po książce jest intuicyjnie proste.

Repetytorium Maturzysty język polski Wydawnictwa GREG jest doskonałą pomocą nie tylko dla tegorocznych maturzystów poziomu podstawowego i rozszerzonego, ale także dla uczniów młodszych klas liceum, którzy chcą skutecznie przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał.

Teraz książka po raz pierwszy w odświeżonej, nowoczesnej i kolorowej szacie graficznej.
Więcej informacji
SKU 9788375175400
Wydawnictwo GREG
Autor Monika Borkowska, Katarzyna Ćwiękała
Data Wydania 2015
Oprawa Miękka
Ilość stron 375
Format 165 x 235
Komunikat specjalny sap_synch
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Repetytorium maturzysty. Język polski
Twoja ocena