Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Religia. Szkoła ponadpodstawowa klasa 2 liceum i technikum. Szczęśliwi którzy żyją wiarą. Podręcznik. Jedność 2022

W magazynie
SKU
9788381445818
SKU 9788381445818
Wydawnictwo Jedność
Autor Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak
Data Wydania 2021
Oprawa Twarda
Ilość stron 208
Format 160 x 235
Nasza cena 16,49 zł Normalna cena 22,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Jeśli szukasz prawdy o sobie i swoim życiu, to publikacja "Szczęśliwi, którzy żyją wiarą. Podręcznik do religii dla klasy 2 liceum i technikum" jest stworzona dla Ciebie! Sięgnij po nowoczesną książkę, która dostosowana jest do standardów XXI wieku i otwórz się przed Bogiem.

Podręcznik "Szczęśliwi, którzy żyją wiarą" obejmuje 60 tematów, które podzielone zostały na 7 rozdziałów. Wstęp do każdego z nich rozpoczyna się od biblijnych cytatów przybliżających uczniowi Słowo Boże. Każdy z tematów zawiera stałe elementy katechezy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam.

Podręcznik został stworzony w formie bloga. Takie rozwiązanie sprawia, że łatwiej jest przyswoić wiedzę, a uczeń chętniej zapoznaje się z dalszymi informacjami. Jest to również doskonały sposób na spojrzenie na codzienne życie i media pod kątem chrześcijańskim. Podręcznik uzupełniony jest o hasła "SZUKAM" i "ZDOBYWAM", które zachęcają do budowania systemu wartości i odkrywania prawdy o wierze i swoim życiu.

Elżbieta Kondrak i Krzysztof Mielnicki są autorami licznych podręczników do religii. Książki tworzone są w zgodzie z panującą modą i światem skupiającym się wokół mediów społecznościowych. Jest to doskonały sposób, aby trafić do dzieci i młodzieży. Elżbieta Kondrak i Krzysztof Mielnicki stworzyli również serie podręczników, takich jak: "Poznaję Boży świat", "Miejsca pełne BOGActw" czy "Błogosławieni, którzy szukają Jezusa".
Więcej informacji
SKU 9788381445818
Wydawnictwo Jedność
Autor Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak
Data Wydania 2021
Oprawa Twarda
Ilość stron 208
Format 160 x 235
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Religia. Szkoła ponadpodstawowa klasa 2 liceum i technikum. Szczęśliwi którzy żyją wiarą. Podręcznik. Jedność 2022
Twoja ocena