Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Quo Vadis. Kolorowa Klasyka

W magazynie
SKU
9788375178876
SKU 9788375178876
Wydawnictwo GREG
Autor Henryk Sienkiewicz
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 448
Nasza cena 15,35 zł Normalna cena 18,50 zł
Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.

Rzym za czasów cesarza Nerona jest miejscem zderzenia dwóch światów - przepełnionej luksusem, zapatrzonej w siebie, pełnej zabaw, uczt i zepsucia rzeczywistości Imperium Rzymskiego oraz rodzącej się kultury chrześcijańskiej, tak odmiennej od wszystkiego, co było do tej pory znane ludziom.

Z tego pierwszego świata pochodzi Winicjusz, z tego drugiego Ligia - a jednak tych dwoje tak bardzo różniących się od siebie ludzi połączy miłość silniejsza od wszystkich innych uczuć, jakich dane im było doświadczyć. Historia ich związku, a także historia szalonego cesarza, pożaru Rzymu i okrutnego prześladowania wyznawców Chrystusa stanowią tło, na którym rozwija się przed oczami czytelnika moc i potęga religii chrześcijańskiej, rozpoczynającej właśnie swój marsz, dzięki któremu na zawsze zmieni świat.

Jedna z najpoczytniejszych powieści Henryka Sienkiewicza teraz dostępna w serii Kolorowa Klasyka, z kanonicznymi ilustracjami przedwojennego grafika Piotra Stachiewicza.
Więcej informacji
SKU 9788375178876
Wydawnictwo GREG
Autor Henryk Sienkiewicz
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 448
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Quo Vadis. Kolorowa Klasyka
Twoja ocena