Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Python. Uczenie Maszynowe

W magazynie
SKU
9788328336131
SKU 9788328336131
Wydawnictwo Helion
Autor Sebastian Raschka
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 416
Format 170 x 230
Nasza cena 62,10 zł Normalna cena 69,00 zł
Uczenie maszynowe, zajmujące się algorytmami analizującymi dane, stanowi chyba najciekawszą dziedzinę informatyki. W czasach, w których generuje się olbrzymie ilości danych, samouczące się algorytmy maszynowe stanowią wyjątkową metodę przekształcania tych danych w wiedzę. W ten sposób powstało wiele innowacyjnych technologii, a możliwości uczenia maszynowego są coraz większe. Nieocenioną pomoc w rozwijaniu tej dziedziny stanowią liczne nowe biblioteki open source, które pozwalają na budowanie algorytmów w języku Python, będącym ulubionym, potężnym i przystępnym narzędziem naukowców i analityków danych.

Niniejsza książka jest lekturą obowiązkową dla każdego, kto chce rozwinąć swoją wiedzę o danych naukowych i zamierza w tym celu wykorzystać język Python. Przystępnie opisano tu teoretyczne podstawy dziedziny i przedstawiono wyczerpujące informacje o działaniu algorytmów uczenia maszynowego, sposobach ich wykorzystania oraz metodach unikania poważnych błędów. Zaprezentowano również biblioteki Theano i Keras, sposoby przewidywania wyników docelowych za pomocą analizy regresywnej oraz techniki wykrywania ukrytych wzorców metodą analizy skupień. Nie zabrakło opisu technik przetwarzania wstępnego i zasad oceny modeli uczenia maszynowego.

W tej książce:
- podstawowe rodzaje uczenia maszynowego i ich zastosowanie,
- biblioteka scikit-learn i klasyfikatory uczenia maszynowego,
- wydajne łączenie różnych algorytmów uczących,
- analiza sentymentów — przewidywanie opinii osób na podstawie sposobu pisania,
- praca z nieoznakowanymi danymi — uczenie nienadzorowane,
- tworzenie i trenowanie sieci neuronowych.

Uczenie maszynowe — odkryj wiedzę, którą niosą dane!

Sebastian Raschka jest ekspertem w dziedzinie analizy danych i uczenia maszynowego. Obecnie przygotowuje doktorat na Michigan State University z metod obliczeniowych w biologii statystycznej. Biegle posługuje się Pythonem. Raschka bierze również udział w różnych projektach open source i wdraża nowe metody uczenia maszynowego.
Więcej informacji
SKU 9788328336131
Wydawnictwo Helion
Autor Sebastian Raschka
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 416
Format 170 x 230
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Python. Uczenie Maszynowe
Twoja ocena