Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Pucio rośnie zdrowo

W magazynie
SKU
9788310138422
SKU 9788310138422
Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Data Wydania 2022
Oprawa Inna
Nasza cena 20,99 zł Normalna cena 29,99 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Jak zawsze Pucio jest chętny do zabawy! Celem interaktywnej książki Pucio rośnie zdrowo jest wyrabianie zdrowych nawyków u dzieci.
Poćwicz razem z nim: pomachaj rękami, pokiwaj głową i potup wesoło! A potem pomóż mu wybrać ubranie – jakie będzie najlepsze zimą, a jakie latem?
Pucio uwielbia również jeździć na torze rowerowym. Wkłada wtedy swoje odjazdowe ochraniacze i… zaraz, zaraz, czy czegoś tu nie brakuje? Podpowiesz mu, o czym zapomniał? Co za pech, nie ma też bidonu! Teraz trzeba kupić coś do picia. Zrób z Puciem zdrowe zakupy na straganie.
To był fantastyczny, choć męczący dzień. Po zabawie trzeba umyć ręce, zjeść pyszną kolację i odpocząć. Ty też odpocznij – jutro znowu pomożesz Puciowi rosnąć zdrowo!
Atuty serii Pucio:
to książeczki wspierające rozwój mowy,
prosta forma wzbogacona pięknymi ilustracjami,
sympatyczny maluch Pucio i jego rodzina to idealne towarzystwo w nauce mowy,
uczy: mówić, wymawiać, opowiadać,
wzbogaca słownictwo,
zachęca do wspólnego spędzania czasu,
gwarantuje dobrą zabawę.
O autorkach

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz terapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletnia pracowniczka naukowa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać”. Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktują jej mucha Fefe i Pucio. Od 2018 roku mama małego Krasnala.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.
Więcej informacji
SKU 9788310138422
Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Data Wydania 2022
Oprawa Inna