Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Pucio na Wakacjach Ćwiczenia Wymowy dla Przedszkolaków

W magazynie
SKU
9788310133427
SKU 9788310133427
Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Autor Marta Galewska-Kustra
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 40
Format 222 x 251
Kategoria Dla nauczyciela / Inne
Nasza cena 33,92 zł Normalna cena 39,90 zł
Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi niezapomniane wakacje na Kaszubach! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy.
Czwarta część przygód Pucia skierowana jest do dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Czas na zabawę związaną z artykulacją, czyli umiejętnością właściwego wymawiania głosek. Książka wspiera rozwój wymowy dziecka oraz pozwoli rodzicom sprawdzić, czy ich pociecha mówi prawidłowo czy też wymaga profesjonalnego wsparcia logopedycznego.
Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie” i „Pucio uczy się mówić”.
Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.
Więcej informacji
SKU 9788310133427
Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Autor Marta Galewska-Kustra
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 40
Format 222 x 251
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pucio na Wakacjach Ćwiczenia Wymowy dla Przedszkolaków
Twoja ocena