Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Przewodnik berliński Spacerem po języku niemieckim

W magazynie
SKU
9788375619980
SKU 9788375619980
Wydawnictwo Poltext
Autor Agnieszka Drummer, Marzena Guzowska-Ługin
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
49,90 zł
Ta książka to „dwa w jednym”, czyli wyjątkowy przewodnik po języku niemieckim i po Berlinie – stolicy Niemiec. Przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą poznać podstawy języka niemieckiego w trakcie spacerów po Berlinie i poznawania kultury niemieckiej. Czytelnik uczy się języka niemieckiego przy okazji zwiedzanie Berlina, miasta, które szybko i niespodziewanie stało się barwnym, tętniącym życiem i kosmopolitycznym centrum Europy. Do Berlina można pojechać o dowolnej porze roku, dlatego „Przewodnik berliński” jest podzielony na 12 miesięcy, aby lepiej można było zaplanować wyjazd – i lepiej rozplanować sobie naukę języka niemieckiego. Książka jest bogato ilustrowana kolorowymi zdjęciami.

Agnieszka Drummer – germanistka, lektorka, tłumaczka przysięgła, autorka kilkunastu bestsellerowych podręczników. Na Facebooku prowadzi stronę „Język niemiecki” skupiającą ćwierć miliona fanów tego języka. Mieszkała w Berlinie w latach 1993–2003 i w dalszym ciągu wraca tam często i chętnie. Marzena Guzowska-Ługin – ukończyła germanistykę oraz ekonomię, jest pedagogiem z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów języka niemieckiego dla młodzież i dorosłych. Na stałe mieszka w Szczecinie, stąd ma za sobą niezliczone krótsze i dłuższe pobyty w Berlinie, który jest jedną z jej pasji zawodowych i życiowych.

Wiktoria May – autorka zdjęć i grafik w książce, wyjątkowo uzdolniona studentka matematyki i sztuki, mieszka w Berlinie.
Więcej informacji
SKU 9788375619980
Wydawnictwo Poltext
Autor Agnieszka Drummer, Marzena Guzowska-Ługin
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Przewodnik berliński Spacerem po języku niemieckim
Twoja ocena