Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Prowadzenie Produkcji Zwierzęcej. Część 1. Kwalifikacja ROL.04 Podręcznik do Nauki Zawodu Technik Rolnik, Technik Agrobiznesu i Rolnik

W magazynie
SKU
9788302167768
SKU 9788302167768
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Barbara Biesiada-Drzazga, Alina Janocha
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 278
Nasza cena 55,52 zł Normalna cena 61,70 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Tytuł będący następcą wielokrotnie wznawianej "Produkcji zwierzęcej".

Podręcznik do nauki zawodów technik rolnik, technik agrobiznesu i rolnik – dokładnie taki, jakiego potrzebują uczniowie: przystępny, obrazowy i napisany prostym językiem.

Porusza zagadnienia związane z prowadzeniem produkcji zwierzęcej. Dokładnie omówiono w nim właściwe żywienie zwierząt ze względu na gatunek, typ użytkowania oraz liczbę w gospodarstwie, podkreśla też obowiązek humanitarnego obchodzenia się z nimi. Wnikliwie przedstawiono anatomię zwierząt gospodarskich – w nauce pomagają schematy i zdjęcia!

Część 1. podręcznika charakteryzuje hodowlę bydła. W opisach ras bydła podano wskazówki, do jakiego typu gospodarstwa rekomenduje się daną odmianę. Przybliżono też przepisy prawne dotyczące warunków utrzymania bydła.

Autorzy publikacji to nauczyciele akademiccy i naukowcy z Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, znani m.in. ze stosowanej w szkołach Produkcji zwierzęcej, którą zastępuje właśnie ten nowoczesny podręcznik.
Więcej informacji
SKU 9788302167768
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Barbara Biesiada-Drzazga, Alina Janocha
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 278