Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Prowadzenie Produkcji Roślinnej Część 1. Kwalifikacja ROL.04. Podręcznik do Nauki Zawodu Technik Rolnik, Technik Agrobiznesu i Rolnik

W magazynie
SKU
9788302167744
SKU 9788302167744
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Katarzyna Kucińska, Arkadiusz Artyszak
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 256
Format 165 x 235
Komunikat specjalny sap_synch
Nasza cena 40,33 zł Normalna cena 49,20 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Podręcznik współautorów Produkcji roślinnej, lubianej i od lat stosowanej, jednak pisanej jeszcze do starej podstawy programowej.

Publikacja to podstawowe źródło wiedzy w nauce zawodów technik rolnik, technik agrobiznesu i rolnik. Wprowadza w zagadnienia produkcji roślinnej. Omawia czynniki biogeograficzne o decydującym znaczeniu dla upraw, wskazuje metody poprawy warunków siedliska. Uczy właściwego doboru roślin i mądrego planowania płodozmianu.

W części 1. dokładnie opisano technologię produkcji roślin zbożowych. Ogromną pomocą dla uczniów są zdjęcia omawianych roślin ułatwiające identyfikację poszczególnych gatunków.

Autorzy kładą nacisk na często zmieniające się zalecenia krajowych ośrodków badawczych i zachęcają przyszłych rolników do ciągłego aktualizowania wiedzy. Podejmują też temat nowoczesnego rolnictwa, zwracają uwagę na odpowiedzialność rolnika za stan środowiska naturalnego i uczą racjonalnej gospodarki.

Autorzy to wysokiej klasy specjaliści, nauczyciele akademiccy wykładający na SGGW. Publikacja gwarantuje wysoki poziom merytoryczny i dobre przygotowanie do egzaminu zawodowego.
Więcej informacji
SKU 9788302167744
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Katarzyna Kucińska, Arkadiusz Artyszak
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 256
Format 165 x 235
Komunikat specjalny sap_synch
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Prowadzenie Produkcji Roślinnej Część 1. Kwalifikacja ROL.04. Podręcznik do Nauki Zawodu Technik Rolnik, Technik Agrobiznesu i Rolnik
Twoja ocena