Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Włoski. Non c'e Problema! Poziom Średni B1. Mobilny Kurs Językowy

W magazynie
SKU
9788379840168
SKU 9788379840168
Wydawnictwo SuperMemo
Autor Sławomir Braun
Data Wydania 2017
Oprawa Pudełko
Format 140 x 200
Nasza cena 47,85 zł Normalna cena 59,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
"Włoski. Non c’è problema! Mobilny kurs językowy" zapewni Ci najbardziej kompleksowe wsparcie podczas intensywnej nauki języka włoskiego na poziomie średnim. Nauczysz się swobodnie formułować spójne wypowiedzi oraz prezentować i wyjaśniać swoje opinie podczas dyskusji.

Potrzebne słówka i struktury gramatyczne zapamiętasz na zawsze dzięki wielokrotnie nagradzanej metodzie SuperMemo. Optymalizacja powtórek sprawi, że opanujesz język niemiecki nawet 15 razy szybciej niż tradycyjnymi metodami. Tę wyjątkową efektywność potwierdzają badania naukowe.

Pakiet zawiera aplikację SuperMemo.com, w której uczysz się, jak i gdzie chcesz: online albo bez dostępu do internetu: w aplikacjach na Androida, iOS lub komputer PC. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne.

Zawartość:
  • - podręcznik do nauki słownictwa i gramatyki, zawierający dialogi, teksty, komentarze, ćwiczenia i słownik na poziomie podstawowym,
  • - kurs multimedialny pozwalający nauczyć się 900 nowych słów i wyrażeń w kontekście dzięki ćwiczeniom interaktywnym, dostępny w aplikacjach SuperMemo.com na komputery PC oraz na Androida i iOS,
  • - nagrania MP3: ponad 60 minut nagrań w wykonaniu włoskich lektorów, do osłuchiwania się ze słownictwem i wymową, np. podczas spaceru, jazdy samochodem lub uprawiania sportu.

Wymagania:
  • - PC: Windows® 7 SP1 PL/EN, Windows® 8 PL/EN, Windows® 10 PL/EN, 2 GB RAM, ekran 1024 x 768, .NET Framework v4.6. Do pobrania kursu i jego aktywacji wymagane jest połączenie z Internetem.
  • - Android: smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android 4.1 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie Google Play).
  • - iOS: iPhone/iPad z systemem operacyjnym iOS 8 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie App Store).
Więcej informacji
SKU 9788379840168
Wydawnictwo SuperMemo
Autor Sławomir Braun
Data Wydania 2017
Oprawa Pudełko
Format 140 x 200
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Włoski. Non c'e Problema! Poziom Średni B1. Mobilny Kurs Językowy
Twoja ocena