Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Business English - Marketing and Advertising

W magazynie
SKU
9788379840946
SKU 9788379840946
Wydawnictwo SuperMemo
Autor Magdalena Warżała-Wojtasiak, Wojciech Wojtasiak
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Nasza cena 47,91 zł Normalna cena 59,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Poziom B1-B2.

Kurs języka angielskiego Business English – Marketing and Advertising jest skoncentrowany na słownictwie ze świata reklamy: zarówno tej tradycyjnej (prasowej i telewizyjnej), jak i cyfrowej (e-commerce). Przybliża zagadnienia związane z pozyskiwaniem klienta oraz etyką biznesową w języku angielskim na profesjonalnym poziomie.

To podręcznik do nauki około 300 nowych słów i zwrotów biznesowych, zawierający: teksty i dialogi, ćwiczenia z kluczem, słownik, zadania przygotowujące do egzaminów biznesowych Cambridge i telc oraz komentarze językowe i kulturowe, uzupełniony o:
- kurs multimedialny do nauki wszystkich treści z podręcznika, w którym znajdziesz 640 różnorodnych ćwiczeń, dostępny w aplikacjach SuperMemo.com dla systemów Android, iOS oraz Windows PC,
- 7 filmów ze scenami z dialogami z kursu,
- nagrania MP3, 70 minut nagrań w wykonaniu brytyjskich lektorów, do osłuchiwania się ze słownictwem i wymową, np. podczas spaceru, jazdy samochodem lub ćwiczeń.

Dostęp do ćwiczeń otrzymujesz w aplikacji SuperMemo.com na systemy Android i iOS lub na komputer PC. W SuperMemo.com możesz się uczyć zarówno online, jak i offline. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne.
Więcej informacji
SKU 9788379840946
Wydawnictwo SuperMemo
Autor Magdalena Warżała-Wojtasiak, Wojciech Wojtasiak
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Business English - Marketing and Advertising
Twoja ocena