Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Angielski w tłumaczeniach. Phrasal Verbs

W magazynie
SKU
9788366384187
SKU 9788366384187
Wydawnictwo Preston Publishing
Autor Magdalena Filak, Filip Radej
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Ilość stron 208
Format 195 x 250
Nasza cena 29,18 zł Normalna cena 44,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Chcesz poznać wszystkie najważniejsze czasowniki frazowe i nauczyć się swobodnie używać ich w mowie codziennej? Jeśli tak, to książka właśnie dla Ciebie.

„Angielski w tłumaczeniach, Phrasal Verbs” uczy najczęściej używanych i niezbędnych czasowników złożonych. Wyjaśnia ich znaczenie oraz zawiera ponad 1400 zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedziami, dzięki którym w praktyczny i naturalny sposób nauczysz się ich używać.

Z pomocą tej książki poznasz mechanizm działania tych czasowników, przyswoisz je szybko i skutecznie, a dzięki ćwiczeniom sprawdzającym, powtórce i testom, sprawdzisz swoją wiedzę. Rozdziały poukładane są według czasowników takich jak: take, put, turn, look, come, go, break, make, pick, set, bring, drop, pull, show, hang, tell i wiele innych.

Każdy rozdział to zbiór zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedziami oraz ćwiczenia utrwalające. Dzięki nim poćwiczysz użycie danych czasowników i od razu sprawdzisz ich poprawność. Dodatkowo książka wzbogacona została o wskazówki dotyczące użycia oraz wszystkie najczęściej używane kolokacje.

Kurs audio do pobrania (mp3) pozwoli Ci ćwiczyć rozumienie ze słuchu, wymowę i umiejętność mówienia w każdej wolnej chwili.

To książka wymarzona dla samouków, maturzystów oraz osób przygotowujących się do egzaminów FCE oraz CAE, jak również dla tych, którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę dotyczącą czasowników frazowych i sprawdzić swoje umiejętności.
Więcej informacji
SKU 9788366384187
Wydawnictwo Preston Publishing
Autor Magdalena Filak, Filip Radej
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Ilość stron 208
Format 195 x 250
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Angielski w tłumaczeniach. Phrasal Verbs
Twoja ocena