Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Francuski. Profesor Pierre 5.0. Słownictwo wyd. 2006

W magazynie
SKU
5903792767593
SKU 5903792767593
Wydawnictwo EDGARD
Autor praca zbiorowa
Data Wydania 2006
Oprawa Pudełko
Nasza cena 63,68 zł Normalna cena 84,91 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Multimedialny kurs słownictwa wraz z systemem powtórek dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Profesor Pierre Słownictwo intensywnie i wszechstronnie uczy francuskich słówek, wyrażeń i zdań. Siłą programu jest inteligentny system powtórek, który czyni naukę niezwykle efektywną. Dzięki niemu uczenie się zajmuje znacznie mniej czasu niż przy wykorzystaniu tradycyjnych metod.

Profesor Pierre Słownictwo przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio zaawansowanych chcących swobodnie porozumiewać się w języku francuskim, a także wszystkich przygotowujących się do egzaminów i matury. Program wszechstronnie i skutecznie uczy kilku tysięcy najbardziej przydatnych słówek i zwrotów francuskich. Zawiera również blisko 3 000 przykładowych zdań, które pokazują znaczenie słów w kontekście. Baza słówek programu została opracowana na podstawie częstości występowania wyrazów we współczesnym języku francuskim i zawiera ponad 5 000 wyrażeń z kilkudziesięciu grup tematycznych, a także zwroty z języka mówionego, związki frazeologiczne oraz idiomy. Należy pamiętać, że do swobodnej konwersacji w obcym języku wystarczy znajomość 3 tysięcy słów! Inteligentny system powtórek optymalizuje proces nauki - uczysz się szybko i efektywnie!

Profesor Pierre niezwykle skutecznie uczy nowych słówek poprzez wyznaczanie optymalnych terminów powtórek. Wszystkie słowa, zwroty i zdania, które kiedykolwiek zostały przećwiczone, przechodzą do sekcji powtórek. Na podstawie uzyskanych wyników program określa stopień zapamiętania danego słówka i dobiera najlepszy czas i zakres powtórki, tak, aby słowa stale pozostawały w pamięci. Algorytm wyznaczania powtórek wykorzystany w Profesorze rozwijany jest od 1996 roku i, jak pokazuje doświadczenie tysięcy zadowolonych Użytkowników, przynosi wymierne efekty w nauce słówek. Dzięki algorytmowi czas potrzebny na naukę języka zostaje maksymalnie skrócony i w pełni wykorzystany. Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!

Profesor Pierre to jedyny program, który uczy słownictwa przy pomocy aż 16 różnych rodzajów ćwiczeń do wyboru. Dzięki temu nie tylko poznasz tysiące nowych słów, ale także nauczysz się swobodnie porozumiewać w języku francuskim. Dodatkowo program kształci rozumienie ze słuchu (8 200 nagrań rodowitych Francuzów), utrwala zasady gramatyki i ortografii, a opcja nagrywania przez mikrofon pozwala nabrać właściwego akcentu.
Więcej informacji
SKU 5903792767593
Wydawnictwo EDGARD
Autor praca zbiorowa
Data Wydania 2006
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Francuski. Profesor Pierre 5.0. Słownictwo wyd. 2006
Twoja ocena