Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Pracownia Sporządzania Kosztorysów i Dokumentacji Przetargowej. Kwalifikacja B.30. Technik Budownictwa

W magazynie
SKU
9788302167973
SKU 9788302167973
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Renata Solonek
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 232
Nasza cena 44,95 zł Normalna cena 52,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Publikacja przeznaczona do kształcenia praktycznego w zawodzie technik budownictwa, realizująca treści z zakresu kwalifikacji B.30 (Sporządzanie kosztorysów oraz przygotowywanie dokumentacji przetargowej), do wykorzystania podczas zajęć w pracowniach.

Zgromadzony materiał pozwala sprawdzić takie umiejętności, jak: rozróżnianie rodzajów kosztorysów i ich sporządzanie; posługiwanie się dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót; korzystanie z katalogów nakładów rzeczowych i publikacji cenowych do kosztorysowania robót budowlanych, sporządzania przedmiarów robót budowlanych, wykonywania obmiarów robót budowlanych, sporządzania kosztorysów inwestorskich, zamiennych i powykonawczych.

Dzięki publikacji uczeń utrwali wiadomości na temat: zasad i trybu udzielania zamówień publicznych, dokumentów przetargowych, sposobów korzystania z publikacji cenowych do szacowania wartości zamówienia oraz przestrzegania zasad sporządzania specyfikacji istotnych warunków zamówienia, a także powtórzy zasady przygotowywania ofert na roboty budowlane.

Po każdym dziale zamieszczono karty pracy zawierające zadania praktyczne do samodzielnego wykonania.
Więcej informacji
SKU 9788302167973
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Renata Solonek
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 232
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pracownia Sporządzania Kosztorysów i Dokumentacji Przetargowej. Kwalifikacja B.30. Technik Budownictwa
Twoja ocena